Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Loom Bands - Náramky z gumiček

Jak zabavit neposedné děti? Věnujte jim tvořivou Loom Bands sadu a uvidíte, že úžasné zábavě v podobě splétání duhových gumiček naprosto propadnou. V našem e-shopu vám nabízíme jak kompletní Loom Bands sady, tak unikátní doplňky k ozdobení gumičkových náramků či jiných šperků. Stačí si vybrat!

Cena od do

Články ke kategorii

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Hit mezi hračkami – silikonové gumičky na pletení

Chcete své děti nebo vnuky odlákat od počítače, případně od televize? Nabídněte jim něco mnohem lepšího! Barevné gumičky na náramky, které je možné splétat do sebe a vytvářet tak nejrůznější cool náramky, prsteny, náušnice a cokoliv jiného. Tvořivé sady Loom Bands jsou pěknou zábavou nejen pro děti od osmi let, ale už dokázaly nadchnout i dospěláky. Perfektně se gumičky na pletení hodí jako dárek například pro kreativní maminky na rodičovské dovolené nebo pro aktivní babičky. A jak se ukázalo, Loom Bands sada je vhodným dárkem i pro pány kluky, kteří mají šikovné ruce.

Nabídka doplňků pro tvorbu gumičkových náramků

V naší prodejně jsou pro vás připraveny malé či velké sady se vším potřebným, abyste si mohli netradiční náramky z gumiček doma nebo na cestách vytvořit. K základním potřebám patří silikonové gumičky různých barev, které jsou přehledně uložené v přihrádkách plastových boxů. Součástí kompletních setů jsou i háčky, jednoduchý tkalcovský stav a zakončovací svorky. Dále v naší nabídce naleznete Loom Bands doplňky, jako jsou přívěsky na náramky s unikátními motivy nebo v podobě písmenek. Dokonale dozdobí každý gumičkový náramek, prsten či jiný šperk.

Neobvyklý materiál pro úžasnou kreativní činnost

Máte kamarádky (věk nehraje žádnou roli!), které rády pracují s atypickými materiály a vytvářejí z nich báječné věci? Duhové gumičky na pletení náramků jim neváhejte darovat k jakékoliv příležitosti. Jednoduše řečeno: „Za málo peněz hodně muziky.“ Balení silikonových gumiček nebo přívěsků na náramky vás vyjde levně, a přitom díky jednoduchým Loom Bands pomůckám, šikovnosti a trpělivosti můžete obdarovat své blízké ojedinělými a hlavně vlastnoručně vytvořenými šperky, klíčenkami nebo 3D zvířátky.