Loom Bands - přívěsky na náramky - písmenka - 35ks

Loom Bands - přívěsky - písmenka
Prodej byl ukončen

Darujte dětem malý dárek pro velkou zábavu. Nabízíme vám Loom Bands sadu s 35 kusy přívěsků na originální náramky. Přívěsky jsou vyrobeny z plastu a mají tvar písmenek v nejrůznějších barvách. Náramky z duhových gumiček učarovaly dětem i dospělým po celém světě, tak neváhejte tento hit letošního léta také vyzkoušet.

Více informací >Kód produktu: 204361

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Tvořivá sada pro Loom Bands náramky

Pokud sháníte zajímavou a kreativní hračku pro děti starší osmi let, jistě se jim bude líbit Loom Bands sada na výrobu gumičkových náramků. K dostání je v našem e-shopu podobně jako extra balení s přívěsky na náramky v podobě písmenek (počet kusů v jednom balení – 35). Žádné písmenko z abecedy nechybí, takže šikovný kluk nebo holka si hravě z přívěsků sestaví třeba svoje jméno.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do tří let!

Loom Bands – seznamte se…

  • žhavá novinka k nám přicestovala z USA a stala se naprostou senzací
  • s úžasnými barevnými gumičkami se zabaví děti i ženy středního věku
  • základem je malý plastový stav, na kterém lze tkát z gumiček náramky, prsteny, přívěsky nebo náušnice
  • originální gumičkové náramky můžete ozdobit přívěsky (písmenky) z naší aktuální nabídky

Jak na to?

Senzační náramky z gumiček se snadno pletou na malém tkalcovském stavu (Rainbow Loom stav) za pomoci šikovných prstů či háčků. Stačí jednoduše natahovat silikonové gumičky, splétat je a přitom různě střídat barvy. Místo stavu můžete pro začátek trénovat splétání gumiček na svých dvou prstech a uvidíte, že později se pustíte i do složitějších výtvorů. Například klíčenek nebo 3D zvířátek. (Na Youtube je možné zhlédnout spoustu videomanuálů a nechat se jimi inspirovat.)

Loom Bands přívěsky na náramky pro kluky i holky

Kdo si myslí, že sady Loom Bands jsou tvořivou hračkou pouze pro malé slečny, ten se mýlí. Gumičko mánie zachvátila i pány kluky, kteří z barevných gumiček a písmenek dokáží úžasné věci. Navíc z neobyčejných duhových gumiček mohou vzniknout neokoukané dárečky pro spolužáky, sourozence, rodiče nebo kamarády.

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články