Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Loom Bands - přívěsky na náramky - tvary - 12ks

VýprodejSleva 70%
VýprodejSleva 70%

Propadli jste kouzlu duhových gumiček? Pořiďte si u nás Loom Bands doplňky, jako jsou rozmanité přívěsky na originální gumičkové náramky. Balení obsahuje 12 kusů přívěsků určených na ozdobu náramků či jiných šperků spletených z barevných silikonových gumiček. Jedná se o báječný dárek pro šikovné děti i kreativní maminky.

Více informací >Kód produktu: 204360

Výrobek neobsahuje nebezpečné látky - latex, olovo ani ftaláty


Přívěsky s unikátními motivy

Už jste svým dětem nebo vnukům udělali radost naší malou nebo velkou Loom Bands sadou? Pak jim ještě neváhejte darovat jedinečné přívěsky, které netradiční náramky z gumiček výborně doplní. V balení najdete celkem 12 přívěsků s motivem kytiček, třešní, srdíček apod. Díky skvělým přívěskům si lze vytvořit cool náramek, náušnice nebo jinou ozdobu. Děti starší osmi let po krátkém tréninku zvládnout tvořit gumičkové náramky samy, těm mladším určitě rády pomohou maminky nebo babičky.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro děti do tří let!

Co je Loom Bands…

  • hit letošního léta, který k nám přicestoval z USA a brzy si získal velkou popularitu
  • úžasné barevné gumičky lze splétat na dvou prstech a pro složitější tvary slouží jednoduchý tkalcovský stav a háček
  • zručnější jedinci mohou dokonce spojit více plastových stavů a vytvářet tak delší a širší náramky
  • po dozdobení netradičními přívěsky různých tvarů získáte trendy módní doplněk

Loom bands návod

Silikonové gumičky na pletení náramků se snadno natahují a splétají na malém cestovním stavu za pomoci šikovných prstů a háčků. Použít můžete třeba jen dvě barvy, černou a bílou, nebo lze střídat pestrou škálu barevných odstínů. Co do barev a tvarů se fantazii meze rozhodně nekladou! Výborné je, že díky Loom Bands gumičkám mohou děti potěšit i své blízké nebo kamarády. Kreativní sady s duhovými gumičkami jsou totiž bezvadným dárkem pro tvorbu dalších, milých dárečků.

Poznámka: Na Youtube je možné zhlédnout instruktážní videa a nechat se jimi inspirovat.

Alternativní produkty

Články k produktu

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Vyrobte si k Halloweenu ozdůbky z gumiček Loom Bands

Hledáte báječnou zábavu pro sychravé podzimní večery, která zaujme děti i dospělé? Vyzkoušejte originální pletení nejrůznějších ozdůbek z kreativní Loom Bands sady. Na dveře už klepe Halloween, a tak si můžete vytvořit třeba šikovné přívěsky na klíče s motivy, které k svátku všech duchů a strašidel neodmyslitelně patří. Inspiraci najdete v našem článku a video ukázkách.

Zobrazit celý článek

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Návod na Loom Bands aneb jak na náramky z gumiček

Duhové náramky a další unikátní šperky – to vše si můžete vytvořit pomocí kreativní Loom Bands sady. Fenomén pestrobarevných gumiček zaujal děti i dospělé na celém světě. Originální módní doplňky si vlastnoručně vyrábějí šikovné holky i kluci, a Loom Bands gumičky učarovaly i zručným maminkám. Máme pro vás video návody na zajímavé ozdoby, které můžete vyrábět doma či na cestách.

Zobrazit celý článek

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Zábavné gumičkové pletení pro děti i dospělé

Hledáte skvělý dárek pro kluky a holky? Nebo chcete něčím zajímavým překvapit vaši dospělou kamarádku, která má šikovné ruce a spoustu nápadů? Mezi perfektní dárky pro hobby a zábavu patří senzační Loom Bands sady s barevnými gumičkami na pletení náramků, jednoduchým tkalcovským stavem, háčky a zakončovacími svorkami. Kdo propadne kouzlu duhových gumiček, může svými ojedinělými výtvory potěšit sebe i své okolí.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání