Magické natáčky

VýprodejSleva 80%
Magické natáčky - TV Product
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 80%

Překvapte partnerku originálním dárkem pro krásu. Jistě zná z televize magické natáčky, které i z vlasů rovných jako hřebíky vykouzlí krásně kudrnatou hřívu. I bez kadeřníka si může moderní žena úžasnými natáčkami upravovat vlasy ke slavnostním příležitostem či do zaměstnání..

Více informací >Kód produktu: 720003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Magické natáčky – praktický dárek pro slečny i dámy

Výjimečný tv product, který si oblíbily ženy bez rozdílu věku, lze darovat k jakékoliv příležitosti. Spirálovými natáčkami můžete manželku nebo přítelkyni potěšit k svátku i narozeninám. Milé dámy však nemusí čekat, až to napadne jejich partnera, a senzační magické natáčky si mohou v našem e-shopu objednat samy pro sebe. Nebo jako dárek pro nejlepší kamarádku.

Specifikace produktu:

  • magické natáčky v jednom balení
  • 6 kusů velkých a 6 kusů malých natáček
  • háček na protažení vlasů natáčkou
  • natáčky mají různou barvu
  • rozměry (v nataženém stavu): malá natáčka 15 cm, velká 23 cm
  • váha: cca 145 g

Jak se šikovné natáčky aplikují

  1. Magické natáčky se používají na mokré vlasy.
  2. K provléknutí vlasů do natáček použijte háček (součást balení).
  3. Doporučuje se nanést i trochu pěnového tužidla, aby účes lépe držel.
  4. Vlasy vysušte fénem a účes je hotov.

Doporučení: Magické natáčky je ideální aplikovat na vlasy o maximální délce 25 cm. Na delší vlasy je potřeba umístit na jeden pramen dvě natáčky za sebou!

Užitečný dárek pro ženy, které se chtějí líbit!

Balení magických natáček nadchne všechny dívky i paní, které chtějí mít neodolatelně zvlněné lokny. Každá žena, která se chystá například do divadla či na romantickou večeři, spirálové natáčky rozhodně využije. Také je můžete pod vánoční stromeček nadělit dceři, kterou čekají taneční nebo maturitní ples. Magické natáčky jsou neocenitelnou pomůckou, která by v toaletním stolečku mladé slečny neměla chybět.

Články k produktu

Magické natáčky aneb Jak je správně používat

Magické natáčky aneb Jak je správně používat

Každá moderní žena chce vypadat krásně a přitažlivě pro své okolí. Proto všem slečnám i dámám přijde vhod skvělý dárek pro krásu, jakým jsou magické natáčky. Pokud žena potřebuje během krátké doby vytvořit z rovných vlasů pěkně kudrnatou hřívu, se šikovnými natáčkami si poradí i bez pomoci kadeřníka. Jak na to? Čtěte dále…

Zobrazit celý článek

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Skvělým tipem na dárek pro kluky a holky jsou hračky vytvořené podle postaviček z televizní obrazovky. Denně jim pohádkoví hrdinové skrze magickou obrazovku vstupují do pokojíčku a děti je považují za bezvadné kamarády, které chtějí mít u sebe doma. I při výběru dárků pro dospělé se můžete nechat inspirovat televizí. V kategorii tv products najdete praktické i originální dárky, které se hodí věnovat k různým příležitostem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články