Magnetická socha

Magnetická socha
Prodej byl ukončen

Máte hravé příbuzné nebo přátele? Darujte jim dekorativní magnetickou sochu. Ozdobí každý interiér a zároveň poslouží jako perfektní relaxační pomůcka. Je možné ji různě tvarovat, třeba během dlouhého telefonování nebo přemýšlení nad pracovními úkoly.

Více informací >Kód produktu: 207001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Unikátní magnetická socha zabaví vaše ruce

Udělat radost originálním antistresovým doplňkem můžete i sami sobě! Vyzkoušíte si tvorbu vlastních miniaturních soch a zajímavá dekorace pak ozvláštní váš pracovní kout, ale i stůl v obýváku nebo kanceláři. Při hraní s netypickou stavebnicí se vyplatí popustit uzdu fantazii a rázem zaženete nudu tvůrčí zábavou. Stvořit si můžete takřka cokoliv – od velké věže, přes kosmickou raketu až po hvězdnou oblohu.

Jak si hrát s magnetickou sochou?

Zcela ojedinělá skládačka obsahuje podložku, v níž je ukrytý silný magnet, a také matičky pro sestavování různých obrazců a struktur. Během kreativní činnosti vrstvíte matice libovolně na sebe a buď se necháte překvapit, co z toho nakonec vznikne, nebo můžete cíleně tvořit nějaký tvar.

Popis produktu:

  • magnetická socha k hraní i dekoraci
  • velikost magnetické podložky: 9 x 7 cm
  • výška: 2,3 cm
  • stříbrné matičky (35 kusů)
  • český návod k použití

POZNÁMKA:

Magnetická je pouze černá podložka, matky nejsou magnetické, a tudíž se samy o sobě nepřitahují. Balení zahrnuje přiměřené množství stříbrných matiček k postavení jakékoliv sochy či monumentu.

Magnetická socha – báječný dárek pro partnera nebo partnerku

Pokud se úžasnou magnetickou stavebnicí obdarujete v páru, můžete si s vaším protějškem pomocí skládačky, založené na fyzikálním principu magnetismu, netradičně vyřizovat i vzkazy. Stačí z magnetické sochy vytvořit ten správný obrazec a pak hádat, zda partner přijde na to, co jste mu chtěli tímto neobvyklým způsobem říct. Do hry se vám možná podaří zapojit celou vaši rodinu.