Magnetické kyvadlo

Magnetické kyvadlo
Prodej byl ukončen

Na každý pracovní stůl se hodí umístit ojedinělé magnetické kyvadlo. Jedná se o antistresový doplněk, který můžete darovat svým blízkým, kolegům či kamarádům. Pohled na kyvadlo je uklidňující a umožňuje alespoň na chvíli se odpoutat od pracovního nasazení.

Více informací >Kód produktu: 207000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Magnetické kyvadlo – vychytávka do kanceláře i domácí pracovny

Relaxovat potřebují všichni, a proto magnetickým kyvadlem potěšíte jak svého šéfa, tak velmi zaměstnaného partnera. Pokud chcete dokonalou relaxační pomůcku darovat, nemusíte brát ohled na věk ani pohlaví. Magnetické kyvadlo přijde vhod každému z nás, neboť na pár minut „vysadit“ je občas potřeba.

Jak antistresové kyvadlo ROMP funguje?

Kantoři svým žákům v hodinách fyziky o magnetické energii přednášejí. Tak si možná vzpomenete, že jde o neviditelnou sílu, která se neustále proměňuje, nerušeně proudí vzduchem a vytváří fascinující nekontrolovatelný pohyb. Stačí správně rozmístit magnety, jemně strčit do kyvadla a známý fyzikální princip rozpoutá na vašem pracovním stole úžasný „tanec“. Vy se jen díváte a relaxujete…

Popis produktu:

  • magnetické kyvadlo ROMP
  • relaxační pomůcka, a současně originální dekorace
  • vhodné do zaměstnání i pro domácí použití
  • rozměry: 12 x 12 x 28 cm
  • velmi jednoduchá konstrukce

Obsah balení:

  • 1x magnetické kyvadlo
  • 1x ocelová základna
  • 9x magnety (k rozmístění)
  • 1x příručka obsahující tipy na hry s kyvadlem plus zajímavá fyzikální fakta

Parádní dárek pro dospělé

Vymyslet netradiční překvapení na narozeninovou oslavu uspořádanou pro kolegu nebo kolegyni, šéfa či šéfovou dá mnohdy zabrat. Magnetické kyvadlo je neotřelým dárkem, který rozhodně nenudí. Nekupujte klasická kyvadla, magnetické má své neobyčejné kouzlo a nezklame nikoho. Stačí kyvadlo rozhoupat a hned budete díky působení magnetických sil svědky senzační zábavy.

Články k produktu

Jak funguje magnetické kyvadlo?

Jak funguje magnetické kyvadlo?

Magnetické kyvadlo je úžasný gadget, který jistě zaujme kohokoliv, kdo přijde k Vašemu pracovnímu stolu. Čekáte, že když kyvadlo rozhoupete, tak se bude pravidelně houpat sem a tam. Není tomu ale tak! Toto kyvadlo se chová chaoticky a při každém kmitnutí mění směr pohybu. Jak je to možné? Čtěte dál.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články