Magnetické přesýpací hodiny

Magnetické přesýpací hodiny
Prodej byl ukončen

Hledáte opravdu zajímavou dekoraci do bytu? Doporučujeme vám magnetické přesýpací hodiny, které ideálně vyniknou na vašem pracovním stole. Jedná se o renovaci klasických přesýpacích hodin, kdy se místo písku přesýpají zmagnetizované kovové piliny. Tyto drobné hoblinky po dopadnutí vytvářejí dokonalý estetický tvar. Díky tomu jsou magnetické přesýpací hodiny ojedinělým doplňkem interiéru, a současně šikovnou pomůckou pro odreagování.

Více informací >Kód produktu: 800062

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jak oživit moderní interiér

Přemýšlíte nad dárkem pro přátele, kteří si právě pořídili nový byt a pořádají kolaudaci? Pokud si nepotrpí na romantické polštářky nebo hrnečky, zkuste je překvapit výjimečným dárkem s puncem opravdové originality. Uvidíte, že magnetické přesýpací hodiny z našeho eshopu budou správnou volbou! Jejich návrháři spojili tradiční pojetí hodin s téměř futuristickým prvkem. Vše je přitom postaveno na jednoduchém fyzikálním principu. Výsledkem je atraktivní dekorace do obývacího nebo studentského pokoje, ložnice či domácí pracovny.     

Popis produktu:

  • skleněné hodiny na dřevěném podstavci
  • kovový písek padá po dobu cca 30 sekund
  • velikost skla: 16,5 x 6 cm
  • velikost podstavce: 8 x 8 x 2 cm

Tip na dárek pro partnera

Přesýpací hodiny byly odjakživa známou časomírou. Odměřovaly čas při práci či plnění různých úkolů. A jak vidno, skvěle se hodí i do dnešní doby! Magnetické přesýpací hodiny jsou originální dekorace na pracovní stůl, poličku nebo komodu. Také však mohou být užitečné při odměřování přesného času. Jak toho můžete využít? Pokud váš partner tráví spoustu hodin ve své pracovně a zapomíná na dobu večeře nebo jiné povinnosti, neváhejte mu magnetické hodiny s přesýpáním kovových hoblinek věnovat. Určitě už se neopozdí!