Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Magnetické stavebnice

Hledáte dárek, kterým potěšíte celou rodinu? Doporučit vám můžeme konstrukční magnetické stavebnice. Perfektně zabaví každého člena rodiny, od dědečka, přes manžela až po starší děti. S kreativní magnetickou stavebnicí stráví příjemné chvíle i zástupkyně něžného pohlaví. Jedná se o fascinující hru, která najde uplatnění v každé rodině nebo třeba školním kolektivu.

Cena od do

Darujte magnetickou stavebnici obchodním partnerům

Originálním dárkem můžete překvapit i vaše spolupracovníky nebo obchodní partnery. Pokud si lámete hlavu, jakou pozorností je obdarovat, nevšední magnetická stavebnice je dobrou volbou. S kvalitní švýcarskou stavebnicí si budou báječně rozumět především milovníci vědeckých hraček, založených na fyzikálních principech. Magnetická stavebnice vás přesvědčí, že i „obyčejný“ magnet může být základem zábavné hry pro děti i dospělé.

Potřebujete se odreagovat? Pořiďte si magnetickou stavebnici

Den co den jsme všichni vystaveni stresu a náročným situacím. Proto po návratu ze školy nebo zaměstnání potřebujeme relaxovat a přijít na jiné myšlenky. Ideálním společníkem vám při relaxaci bude oblíbená magnetická stavebnice s logem Magnastix. Stačí si ji z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře pohodlně objednat v našem e-shopu. Vybrat si můžete z konstrukčních stavebnic o různém počtu stavebních dílků (více jak 150 nebo 80 kusů). Magnetické stavebnice patří do kategorie tvořivých a nápaditých her, které rozhodně zaženou nudu.

Stavebnice Magnastix pro celou rodinu

S magnetickou stavebnicí zabalenou pod vánočním stromkem nebo pořízenou k jiné příležitosti se zavděčíte všem členům vaší rodiny, bez rozdílu věku. Originální stavebnice obsahuje kuličky a magnetické tyčinky obalené plastem, které je možné podle vlastní fantazie spojovat do rozmanitých obrazců a struktur. Magnetická stavebnice je navržena tak, aby rozvíjela prostorové vnímání, tvořivost i schopnost řešit problémy. Proto by tato zajímavá hra neměla chybět například v žádném studentském pokojíku.