!!! Totální výprodej - likvidace skladu !!!

Magnetické stavebnice

Hledáte dárek, kterým potěšíte celou rodinu? Doporučit vám můžeme konstrukční magnetické stavebnice. Perfektně zabaví každého člena rodiny, od dědečka, přes manžela až po starší děti. S kreativní magnetickou stavebnicí stráví příjemné chvíle i zástupkyně něžného pohlaví. Jedná se o fascinující hru, která najde uplatnění v každé rodině nebo třeba školním kolektivu.

Cena od do

Darujte magnetickou stavebnici obchodním partnerům

Originálním dárkem můžete překvapit i vaše spolupracovníky nebo obchodní partnery. Pokud si lámete hlavu, jakou pozorností je obdarovat, nevšední magnetická stavebnice je dobrou volbou. S kvalitní švýcarskou stavebnicí si budou báječně rozumět především milovníci vědeckých hraček, založených na fyzikálních principech. Magnetická stavebnice vás přesvědčí, že i „obyčejný“ magnet může být základem zábavné hry pro děti i dospělé.

Potřebujete se odreagovat? Pořiďte si magnetickou stavebnici

Den co den jsme všichni vystaveni stresu a náročným situacím. Proto po návratu ze školy nebo zaměstnání potřebujeme relaxovat a přijít na jiné myšlenky. Ideálním společníkem vám při relaxaci bude oblíbená magnetická stavebnice s logem Magnastix. Stačí si ji z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře pohodlně objednat v našem e-shopu. Vybrat si můžete z konstrukčních stavebnic o různém počtu stavebních dílků (více jak 150 nebo 80 kusů). Magnetické stavebnice patří do kategorie tvořivých a nápaditých her, které rozhodně zaženou nudu.

Stavebnice Magnastix pro celou rodinu

S magnetickou stavebnicí zabalenou pod vánočním stromkem nebo pořízenou k jiné příležitosti se zavděčíte všem členům vaší rodiny, bez rozdílu věku. Originální stavebnice obsahuje kuličky a magnetické tyčinky obalené plastem, které je možné podle vlastní fantazie spojovat do rozmanitých obrazců a struktur. Magnetická stavebnice je navržena tak, aby rozvíjela prostorové vnímání, tvořivost i schopnost řešit problémy. Proto by tato zajímavá hra neměla chybět například v žádném studentském pokojíku.