Mašinka Tomáš

VýprodejSleva 70%
Mašinka Tomáš
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 70%

Děti milují hračky, které znají z televize. K těm nejoblíbenějším patří malá mašinka Tomáš z ostrova Sodor. Při jízdě bliká a svítí, ale umí také mrkat očima a otevírat pusu. Je to moc šikovná mašinka, když narazí do nějaké překážky, automaticky změní směr jízdy.

Více informací >Kód produktu: 201000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Mašinka Tomáš – skvělá hračka známá z TV

U kluků a holčiček se napínavé i humorné příběhy Tomáše a jeho přátel těší velké popularitě. Co na tom, že Tomáš je občas trochu drzá a hlučná mašinka. Dobrodružství, které s kamarády prožívá, je přece tak nevšední a lákavé! Pokud chcete svého nejmenšího potomka nebo vnoučata potěšit senzačním dárkem, s hravou lokomotivou Tomášem budete mít úspěch. V dětském pokojíku skvěle zapadne mezi ostatní hračky a rozhodně nezůstane stát někde v koutě.

Popis produktu:

 • malá mašinka Tomáš je vhodná pro děti od tří let
 • výborně si s ní pohrají i mnohem větší děti
 • je vyrobena z kvalitního tvrzeného plastu
 • materiál je odolný, speciálně tvarovaný pro malé ruce
 • jedná se o zdravotně nezávadný produkt
 • precizní zpracování garantuje dlouhou životnost výrobku
 • lokomotiva Tomáš sama jezdí, svítí a bliká
 • k jízdě nepotřebuje koleje, ideální je hladký povrch
 • pohon kol zajišťují baterie (nejsou součástí balení)

Tomáš – mašinka v plastové variantě

Sháníte originální dárek pro malého chlapce, kterému učarovala autíčka nebo vláčky? Mašinka Tomáš je správnou volbou – k Vánocům, Dni dětí, narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost. Jezdící hračky jsou stálicí na trhu a pánům klukům se nikdy neomrzí.

Vláček s číslem 1

Nezbedná lokomotiva se sympatickým jménem má modrou barvu, žlutá kola a černý obličej s výraznýma očima a pusou. Na boční straně mašinky samozřejmě nechybí číslice Jedna žluté barvy. Malí fanoušci Tomáše dobře vědí, že tento úžasný vláček chtěl být vždy nejlepší a všude první. A jak už to bývá v životě i pohádkách, sem tam se něco zvrtne. Naštěstí plastová mašinka na baterie, když pří jízdě v dětském pokojíku do něčeho narazí, automaticky zahne jiným směrem. Dopravní nehoda nehrozí…

Modrá mašinka Tomáš – odkud se vlastně vzala?

O tom, že i vláčky mohou prožívat různá dobrodružství, děti přesvědčí povedený animovaný seriál z roku 1984. Možná netušíte, že o hlučné mašince Tomášovi nejprve vznikla pohádková knížka. Napsal ji pro svého syna spisovatel a reverend Wilbert Awdry, a teprve o něco později si pohádky na dobrou noc o malé lokomotivě mohly přečíst i další děti. Také filmařům se příběhy Tomáše a jeho kamarádů moc zalíbily, a tak byl natočen populární seriál pro zvídavé dětské diváky.

Informace pro rodiče, kteří o mašince Tomášovi chtějí vědět víc

 • parní lokomotiva Tomáš žije na fiktivním ostrově Sodor
 • všechny věci ožívají a modrá mašinka s číslem 1 tak má mnoho kamarádů
 • své jméno dostaly i ostatní vláčky v příběhu (např. Percy, Henry, Oliver)
 • Tomáš je pracovitý vláček, který si na nádraží plní své úkoly
 • každý příběh je velice napínavý, ale vždycky skončí dobře

Tip na další super dárky v kategorii Hry a hračky

Vedle modré mašinky Tomáše patří k nejžádanějšímu zboží například magická beruška s hudbou (USB) nebo svítící želva. Jedná se o uklidňující plyšové hračky, které současně fungují i jako zajímavé dekorativní osvětlení. Oba produkty, svítící beruška i želva, jsou vybaveny projektorem, který na stěny a strop dětského pokoje promítá virtuální souhvězdí. Zároveň je možné pustit dítěti na dobrou noc některou ze čtyř příjemných melodií. Cílem je pomoci dětem klidně usnout a překonat strach ze tmy. Těmito skvělými hračkami z našeho e-shopu spolehlivě potěšíte pány kluky i malé slečny.