McQueen

McQueen na dálkové ovládání
Prodej byl ukončen

Blesk McQueen je šikovné závodní auto, které děti znají z oblíbeného animovaného filmu Cars. Skvělý RC model tohoto autíčka jezdí na dálkové ovládání, velmi svižně a do všech směrů. Potěší pány kluky k Vánocům, narozeninám, svátku i za pěkné vysvědčení.

Více informací >Kód produktu: 202060

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Model závodního autíčka propracovaný do každého detailu

Mezi mini modely, které parkují v dětském pokoji vašeho syna nebo vnuka, by autíčko jménem Blesk McQueen rozhodně nemělo chybět. Vypadá přesně jako v úžasném dětském filmu Cars/Auta. Originální karoserie červené barvy se žlutými iniciálami závodní stáje či velké bystré oči – těmito základními znaky se auto Blesk McQueen vyznačuje ve filmu, a má je i jako RC model na hraní.

Popis produktu:

  • senzační autíčko na dálkové ovládání
  • je k nerozeznání od hlavního hrdiny filmu Cars
  • disponuje 3kanálovým dálkovým ovládáním
  • napájení: 3x AA baterie (1,5 V) do auta + 2x AA baterie (1,5 V) do ovládání
  • vhodné pro děti od čtyř let

Autíčko Blesk McQueen – filmová superstar

Snad všechny děti a možná i spousta dospělých zná americký animovaný film Cars (Auta), vyrobený ve studiu Pixar v roce 2006. Děj napínavého příběhu, ve kterém vystupují pouze stroje, se odehrává v prostředí automobilových závodů. Hlavním hrdinou je mladé závodní autíčko Blesk McQueen, velký adept na titul Zlatý píst. Na startovní čáře je ale nováčkem a během závodů má nehodu, díky níž se dostane do jedné zapadlé vesničky. Postupně se zde spřátelí se všemi obyvateli a děj filmu se začíná zajímavě rozvíjet.

Tip na dárek pro syna nebo vnoučka

V bohaté nabídce našeho e-shopu najdete skvělý RC model autíčka Blesk McQueen i dalších hrdinů z rodinného filmu Cars. Objednat dětem můžete třeba kamión Mac nebo autíčko Burák, které v příběhu slouží jako odtahovka. RC modely aut patří k báječným dárkům, které nikdy nezklamou, zvláště pokud je děti často vídají na televizní obrazovce.

Články k produktu

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Skvělým tipem na dárek pro kluky a holky jsou hračky vytvořené podle postaviček z televizní obrazovky. Denně jim pohádkoví hrdinové skrze magickou obrazovku vstupují do pokojíčku a děti je považují za bezvadné kamarády, které chtějí mít u sebe doma. I při výběru dárků pro dospělé se můžete nechat inspirovat televizí. V kategorii tv products najdete praktické i originální dárky, které se hodí věnovat k různým příležitostem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články