Mimoň plyšový - malý

Mimoň plyšový - malý
Prodej byl ukončen

Hledáte skvělou hračku, která děti zaručeně zaujme? Pořiďte jim na hraní malého plyšového mimoně. Kluci a holky znají sympatické žluté potvůrky z animované komedie, v níž není nouze o dobrodružné akce a kde se to padouchy jenom hemží. Na výběr máte ze tří variant, a tak můžete dětem darovat usměvavého, vysmátého nebo jednookého mimoně. Plyšáci z pohádek jsou báječnou ozdobou každého dětského pokoje.

Více informací >Kód produktu: 200060

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Super dárek k Vánocům, svátku či narozeninám

Úžasní pohádkoví hrdinové, které si děti oblíbí z plátna kin či televizní obrazovky, jsou ideálním dárkem k jakékoliv příležitosti! Páni kluci a malé slečny si o populární plyšáky často píší Ježíškovi nebo si je přejí jako narozeninový dárek.

V našem e-shopu můžete dětem či vnoučatům pořídit celou „armádu“ těch nejoblíbenějších pohádkových postaviček – malých, žlutých a vtipných mimoňů. Roztomilí uličníci z rodinného animovaného filmu Já, padouch (pokračování Já, padouch 2) umí pobavit nejen děti, ale i dospělé. Každý typ plyšové hračky Mimoň je detailně zpracovaný a je věrohodnou kopií svého filmového předobrazu.     

Popis produktu:

  • postavička s motivem Mimoň
  • vyrobeno z jemného plyše
  • výška 20 cm  
  • tři varianty hračky

Jak je poznáte?

Mezi ostatními plyšáky jsou Mimoni skutečně k nepřehlédnutí. Svým neobvyklým tvarem těla připomínají tak trochu bonbóny Tic Tac. Přehlédnout nelze ani jejich outfit – slušivou modrou kombinézu a černé tříprsté rukavice. Samozřejmě nechybí typické brýle.

Hračka na doma i na cesty

Postavičky z měkkého plyše děti milují, protože si s nimi mohou hrát, mazlit se nebo jim svěřovat svá tajná přání. Aby se dětem nestýskalo na škole v přírodě či na letním táboře, mohou zábavní žlutí mimouši cestovat s nimi. Pohodlně se totiž vejdou do batůžku nebo dětského kufříku.