Mluvící medvídek

Mluvící medvídek
Prodej byl ukončen

Nestárnoucím hitem mezi hračkami jsou roztomilí plyšoví medvědi. Do rodinky těchto úžasných plyšáků patří i mluvící medvídek, který vtipně zvýšeným tónem opakuje okolní zvuky a hlasy. Veselá hračka zažene nudu a pobaví jak děti, tak dospělé.

Více informací >Kód produktu: 200003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Každé dítě touží po plyšovém mazlíčkovi

Málokteré hračce dokážou být věrné celé generace dětí. Plyšový medvídek je jednou z milých hraček, která své místo na výsluní dětské popularity dosud neztratila. Oblíbení chlupáči se zabydleli v dětských postýlkách, na poličkách v chlapeckých i dívčích pokojících – a také s dětmi často cestují na prázdniny, rodinou dovolenou nebo školu v přírodě. Do malého batohu či příručního zavazadla se pohodlně vejde i pohyblivý a mluvící medvídek. V jeho příjemné společnosti se vašim dětem určitě stýskat nebude.

Popis produktu:

 • hračka na výšku měří 18 cm
 • vyrobena je z jemného plyšového materiálu
 • součástí plyše je kvalitní polyester
 • figurka je zdravotně nezávadná
 • disponuje vypínačem (na zadní straně)
 • napájí se 3 AA bateriemi
 • jednoduše se ovládá
 • nezabere mnoho místa
 • k dostání je ve dvou barevných variantách (hnědá nebo bílá barva)

Jak hračka funguje a co umí?

Náš malý méďa je opravdový fešák. Na hnědém či bílém kožíšku se skvěle vyjímá tříbarevná mašle, kterou má medvídek elegantně uvázanou pod krkem. A nejenže hezky vypadá, on také mluví a ještě přitom popojde směrem dopředu. Ovládání hračky je velice jednoduché, stačí stisknout tlačítko a nahrají se zvuky a hlasy z bezprostřední blízkosti medvídka. Interaktivní hračka, vše co slyší, zopakuje. Třeba váš pozdrav nebo zvonění mobilu.

Tip na originální dárek

Mluvící medvídek je určen především pro pobavení dětí, ale může být i netradičním dárkem pro dospělé. Pokud máte mezi svými příbuznými nebo dobrými kamarády někoho, kdo sbírá plyšové medvídky všech velikostí a barev, o překvapení máte postaráno. Vtipný méďa každého sběratele jistě potěší a obohatí jeho sbírku.

V sortimentu naší prodejny najdete i další hračky podobného zaměření, například mluvícího papouška na závěsném bidélku nebo mluvící veverku z Doby ledové/Ice Age. Nezbedný papoušek při mluvení dokáže hýbat křídly a veverka Scrat kývá hlavičkou. Sympatické je, že tyto zvídavé figurky dokáží mnohem víc než jen stát či ležet na poličce.

Zajímavosti ze světa plyšových medvědů a medvídků

 • jedná se o univerzální dětskou hračku pro kluky i holky
 • plyšový medvěd v roce 2012 oslavil už 110. narozeniny
 • je to klasický plyšový kamarád, kterého si často necháváme až do dospělosti
 • heboučkým medvědům děti rády svěřují tajemství nebo se s nimi mazlí
 • mezi pohádkovými medvědy patří k nejznámějším Medvídek Pú, Míša Kulička, Méďa Béďa nebo červený medvídek Kuky

Články k produktu

Plyšoví kamarádi rozveselí kluky i holky

Plyšoví kamarádi rozveselí kluky i holky

V dětských pokojících se nastálo zabydlely hračky z měkkého plyše. Děti milují roztomilé medvídky i jiná zvířátka a k jejich oblíbencům patří i plyšové postavičky známé z televizní obrazovky. Plyšáci jsou ideální hračkou ke hře a mazlení, ale také mohou umět mluvit, chodit nebo zazpívat písničku. Hledáte narozeninový dárek či dárek k svátku pro dcerku, synka či vnouče? Zkuste se inspirovat naším článkem.

Zobrazit celý článek

Darujte dětem oblíbené zvukové hračky

Darujte dětem oblíbené zvukové hračky

Děti mají moc rády veselé zvuky, písničky i blikání světýlek. Proto jim neváhejte v našem e-shopu vybrat pěknou zvukovou hračku, která toho obvykle umí mnohem víc. Svým potomkům nebo vnoučatům můžete věnovat třeba svítící berušku s hudbou, s níž se bude příjemně usínat i velkým nespavcům. Nejmenší děti si výborně pohrají s hudební podložkou, zatímco ty starší si můžou vyzkoušet první akordy na dětské kytaře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články