Mluvicí papoušek - velký

Mluvicí papoušek - velký - opakuje zvuky
Prodej byl ukončen

Plyšová hračka se dětem nikdy neomrzí. Zvláště, pokud je veselá a hravá. Jako třeba pestrobarevný papoušek, který bedlivě poslouchá, co se kolem děje. Všechny zvuky a hlasy pak rovnou dvakrát opakuje. Není divu, je to upovídaný papoušek, ale i skvělý kamarád všech dětí.

Více informací >Kód produktu: 200000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Přiletěl rovnou z džungle nebo zoologické zahrady?

Mluvící papoušek, pevně usazený na závěsném houpacím bidélku, toho umí víc. Nejenže po zapnutí nenápadného tlačítka poslouchá zvuky a hlasy v okolí a poté je opakuje, navíc umí hýbat křídly jako by byl opravdu živý.

Popis produktu:

 • hračka je vyrobena z jemného plyše
 • má pestrobarevné provedení (jasné, veselé barvy)
 • je garantována zdravotní nezávadnost materiálu
 • výška: 23 cm; šířka: 21 cm
 • velice snadno se ovládá (stiskem tlačítka)
 • určeno dětem i pro pobavení dospělých

Báječný dárek pro všechny generace

Vtipného plyšového papouška můžete díky závěsnému bidélku s kroužkem kamkoliv zavěsit. Do dětské pokoje, obýváku nebo do předsíně, kde bude vítat vaše hosty. Jedná se o vskutku nevšední hračku, která se bude líbit dětem, ale jako originální dárek potěší i dospěláky. Pokud máte babičku nebo dědu v seniorském věku, zábavný papoušek jim zpříjemní každý den.

Zmáčkni tlačítko – a mluvící papoušek ožije!

Jak tato důmyslná hračka funguje? Ve spodní části plyšové figurky je umístěn malý spínač, který podržíte, a tím aktivujete nahrávání. Poté stisk uvolníte a papoušek zopakuje (hned dvakrát), vše co jste mu řekli nebo co slyšel v bezprostředním okolí. Moc rád opakuje zvuky, například vyzvánění vašeho mobilu či zvonku u dveří.

„Co neví, nepoví!“

Opakující papoušek je nejen zábavnou, ale také naučnou hračkou. Chcete svého potomka nenásilně přinutit k opakování anglických slovíček, násobilky nebo vyjmenovaných slov? Kupte mu mluvícího papouška. Zatímco malý školák přeříkává slovíčka, můžete je podržením tlačítka nahrát a mluvící papoušek je přesně zopakuje. Stane se tak výborným pomocníkem při učení vašich dětí.

Malé nahlédnutí do zvířecí říše

 • papoušci nemluví lidskou řečí, ale napodobují zvuk lidských slov
 • dokonale umí napodobovat různé okolní zvuky
 • skvěle imitují mobil, zvonek, vařící konvici atd.
 • dokáží hlasově připodobnit i jiná zvířata (štěkáním, mňoukáním)
 • za favority v napodobování slov a zvuků lze považovat africké šedé papoušky

Tip pro rodiče

Nemůžete dětem dopřát živého domácího mazlíčka? Věnujte jim mluvícího plyšového papouška, který umí zahnat nudu. Úžasně si s ním pohrají, a přitom o něj nemusí pečovat. Vejde se pohodlně do interiéru i toho nejmenšího bytu a pobaví jak děti, tak i dospělé členy domácnosti.

Články k produktu

Darujte dětem oblíbené zvukové hračky

Darujte dětem oblíbené zvukové hračky

Děti mají moc rády veselé zvuky, písničky i blikání světýlek. Proto jim neváhejte v našem e-shopu vybrat pěknou zvukovou hračku, která toho obvykle umí mnohem víc. Svým potomkům nebo vnoučatům můžete věnovat třeba svítící berušku s hudbou, s níž se bude příjemně usínat i velkým nespavcům. Nejmenší děti si výborně pohrají s hudební podložkou, zatímco ty starší si můžou vyzkoušet první akordy na dětské kytaře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články