Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Motorky

Motorky na dálkové ovládání, které jsou vhodným dárkem pro děti. Pokud chcete udělat klukům velikou radost, pořiďte jim motorky na dálkové ovládání.

Cena od do

Motorky na dálkové ovládání

Představujeme vám sortiment v sekci motorky na dálkové ovládání. Nabízíme modely terénního motocyklu ale i silničních motorek. Motorky na dálkové ovládání mají podpůrná kolečka, která zabrání pádu modelu. Chcete-li potěšit vašeho kluka dárkem, nad kterým se opravdu upřímně zaraduje, pořiďte mu motorky na dálkové ovládání.

RC model motorky – sen každého kluka

Snad každý malý kluk jednu dobu chce být motoristou a jezdit závody na motorkách. Hrát si s motorkou je fajn, ale taková motorka na dálkové ovládání bude pro dítě zcela dokonalá. Pořiďte mu RC model motorky a uvidíte, že se motorka na dálkové ovládání stane jeho nejoblíbenější hračkou!

RC motorka – dárek, se kterým si bude hrát i tatínek

Obzvláště tatínci kupují svým ratolestem nejraději RC motorky a jiné modely na dálkové ovládání, protože vědí, že jako první je vyzkouší oni a čas od času se mohou s modelem zabavit i oni. Pokud tedy koupíte domů motorku na dálkové ovládání, určitě nebude ležet ladem.