Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Nanopodložka do auta

VýprodejSleva 90%
VýprodejSleva 90%

Dáváte rádi svým blízkým originální dárky? Pokud často jezdí autem, pořiďte jim praktickou nanopodložku. Jedná se o skvělý autodoplněk, díky němuž si můžete ve vašem voze cokoliv odložit na palubní desku, a přitom se nemusíte bát, že odložená věc spadne.

Více informací >Kód produktu: 109010

Podložka do auta – ideální dárek pro každého řidiče

S nanopodložkou na palubní desce vozu vám nebudou předměty, jako jsou brýle nebo mobilní telefon, padat při jízdě pod nohy či neustále klouzat sem a tam. Především bez mobilu se nikdo z nás v dnešní době už neobejde a bereme ho všude s sebou, i na cesty autem. Nano podložka s hladkou plochou váš mobilní telefon spolehlivě udrží, protože je vyrobena ze speciálně upraveného materiálu, který se vyznačuje dokonalou přilnavostí.

Co všechno nano podložka může udržet

  • optické či sluneční brýle
  • mobilní telefon
  • GPS navigaci
  • mp3 přehrávač
  • jiné drobné předměty…

Extra přilnavý povrch, kterým nanopodložka disponuje, není její jedinou předností. Další výhodou je, že má protiskluzový povrch a je určena pro vícenásobné použití. Ani si nemusíte dělat starosti s její údržbou. Nano podložku stačí opláchnout teplou vodou a bez jakéhokoliv otírání nechat uschnout. Čistí se jen v případě, dojde-li k jejímu zaprášení, a tedy snížení přilnavosti povrchu. Doporučujeme nepoužívat žádné chemické nebo abrazivní prostředky, které by mohly přilnavý povrch nano podložky narušit.

Vlastnosti tohoto produktu

  • vysoká přilnavost
  • odolnost (i voděodolnost)
  • snadné použití
  • povrch, který neklouže

Jak nanopodložku do auta používat

Umístit ji můžete na palubní desku vozu s čistým a nemastným povrchem. Nanopodložka nemá být dávána na místo, pod kterým jsou airbagy. Kromě nanopodložky by se vám v autě mohla hodit i další užitečná pomůcka, kterou je držák na telefon. Také tento autodoplněk najdete v bohatém sortimentu naší prodejny.

Alternativní produkty

Články k produktu

Jak vybírat dárky podle horoskopu

Jak vybírat dárky podle horoskopu

Máte vybrat dárek k Vánocům, svátku nebo narozeninám a nejste si jistí, čím uděláte opravdu radost? Jednou z možností, jak správně vybrat dárek, je vsadit na sluneční znamení, ve kterém byl oslavenec zrozen. Vybírat dárek podle zvěrokruhu je zábavné a inspirativní, tak proč to nevyzkoušet!

Zobrazit celý článek

TOP 10 – dárky pro muže

TOP 10 – dárky pro muže

Hledáte zajímavý dárek pro partnera, tatínka, kamaráda nebo šéfa? Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou. Sestavili jsme pro vás seznam těch nejlepších dárků, které muže zaujmou a pobaví. Mezi TOP 10 senzačními dárky najdete jak úžasné vychytávky, tak užitečné pomůcky do auta, na doma i na cesty. Sháníte ideální mužský dárek? U nás jste na správné adrese.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání