Natahovací slánka

Natahovací slánka
Prodej byl ukončen

K oblíbeným dárkům do domácnosti patří originální kuchyňské doplňky, jako třeba natahovací slánka. Jedná se o praktickou pomůcku, která pod tradičně vyhlížejícím tvarem ukrývá důmyslný Pull back and go motor. Díky němu je manipulace s neobvyklou slánkou rychlá a snadná. Stačí natáhnout pohybem dozadu a pustit.

Více informací >Kód produktu: 770010

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Šikovný dárek do každé domácnosti

Skvělá natahovací slánka se bude hodit členům vaší rodiny i příbuzným. Obdarovat je praktickou nádobkou na sůl nebo pepř můžete k jakékoliv příležitosti. Nápaditou kuchyňskou potřebou v podobě natahovací slánky POŠLI MI SŮL (PASS THE SALT) překvapíte i vaši návštěvu, která vám jistě bude podobnou vychytávku závidět.

Popis produktu:

  • praktická natahovací slánka
  • na pohled má klasický tvar
  • disponuje výkonným, precizně vyváženým motorem
  • barevné provedení: bílá barva
  • materiál: kvalitní a odolný plast
  • baleno v průhledné plastové krabičce
  • velikost balení: 12 x 9 x 5 cm

Perfektní slánka se setrvačníkem

Hledáte ideální dárek do bytu či domu? Natahovací slánka je správnou volbou. S radostí ji na jídelním stole k ochucení oběda či večeře budou používat děti i dospělí. Pokud sůl či pepř nasypete do neobyčejné slánky se setrvačníkem, je možné si slánku bez námahy posílat od jednoho stolovníka ke druhému. Nechte se inspirovat naší nabídkou a senzační slánku POŠLI MI SŮL si neváhejte domů pořídit. Uvidíte, že s tímto neocenitelným pomocníkem bude vaše rodina spokojená.

Vychytávka, kterou ocení ženy i muži

Slánka, která má k dispozici Pull back and go motor, je milým překvapením k různým příležitostem. Darovat ji můžete paní i pánovi domu. Jste-li například pozváni na kolaudaci nového bytu, kde si majitelé domácnost teprve zařizují, vezměte jim místo obligátní flašky alkoholu užitečný dárek, bezvadnou natahovací slánku. Bude se jim hodit!

Články k produktu

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Přemýšlíte nad perfektním dárkem pro muže, který nezkazí žádnou legraci? Inspirujte se bohatou nabídkou našeho e-shopu s dárky pro každou příležitost. Pokud chcete originálně překvapit oslavence se smyslem pro humor, nabídneme vám hned několik báječných tipů. Každého vtipálka určitě zaujme unikátní mluvící ovladač na ženu a pobaví i toaletní papír s nápaditým potiskem. A máme pro vás i spoustu jiných povedených dárků…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články