Naviják k létajícím drakům

Naviják k létajícím drakům
Prodej byl ukončen

Když vám drak na obloze pěkně létá, je to úžasný pocit. Ovšem musíte mít k vašemu létajícímu dráčkovi dokonalé příslušenství, jako je perfektní a spolehlivý naviják. Za pomoci pevně navinutého silnějšího provázku požene vítr létajícího draka hezky vzhůru do oblak a vám i vašim dětem se naskytne báječná podívaná.

Více informací >Kód produktu: 750100

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Vodicí šňůra k létajícímu drakovi

Jakmile to „zavoní“ podzimem, začnou se děti těšit na pouštění draků, netopýrů, motýlů či jiných létajících příšerek. Aby se z vycházky celá vaše rodina nevrátila zklamaná, pořiďte si u nás skvělý naviják k létajícím drakům. Jedná se o nezbytné příslušenství, vyrobené tak, aby se cívka na šroubku lehce a bez problémů otáčela. Praktická klička pak slouží k jednoduchému a rychlému navíjení nebo odvíjení provázku.

Popis produktu:

  • naviják k létajícím drakům
  • příjemně se drží v ruce
  • disponuje kulatou červenou cívkou z plastu
  • navinutý provázek je silnější a pevný
  • s černou kličkou se snadno manipuluje

Navíjení spouštěcí šňůry děti hravě zvládnou

Chystají se vaše ratolesti na drakiádu, tradiční podzimní soutěž v pouštění draků? Vybavte jejich létajícího dráčka osvědčeným navijákem z naší nabídky. Spolehlivý naviják s provázkem, který jejich drak bez potíží unese, se jim bude v rukou dobře držet a otáčet. Pouštění létajících draků je velká zábava, kterou si rádi dopřejí kluci i holky.

Pro jistotu připomeňte dětem několik bezpečnostních zásad:

  1. Létajícího draka je vždy důležité pouštět na volném prostranství, nikoliv v blízkosti elektrického vedení!
  2. Pokud se drak do vedení náhodou zamotá, nikdy ho nelze vyprošťovat!

Články k produktu

Co všechno umí létající draci

Co všechno umí létající draci

Pouštění klasických létajících draků patří k tradiční podzimní zábavě, které se s oblibou věnují nejen malé děti. V několika posledních letech zaznamenalo prudký rozvoj alternativní využití tažných draků, kterému propadli i sportovně založení tátové od rodin. Málokdo však ví, že létající draci plnili v minulosti i ryze praktické funkce. Jaké? To a další zajímavosti se dozvíte v následujícím článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články