Naviják k létajícím drakům s ložisky

Naviják k létajícím drakům s ložisky
Prodej byl ukončen

Půjdete s dětmi pouštět draky? Neváhejte si u nás pořídit naviják s ložisky, komfortní řešení pro pouštění jednošňůrových draků. Naviják se točí kolem ruky díky spolehlivému ložiskovému ústrojí, a zároveň máte možnost pro lepší fixaci madlo zapustit do navijáku. S příslušenstvím, jako je šikovný naviják, bude pouštění létajících draků báječná zábava.

Více informací >Kód produktu: 750101

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Aby dráček dobře létal…

Jakmile nastanou vhodné povětrnostní podmínky, je lepší než sedět doma vyrazit ven a pouštět draky. Tuto tradiční podzimní zábavu mají v oblibě jak děti, tak dospělí. Létající draci se budou perfektně vznášet vzhůru k nebesům, když bude navíjení vodicí šňůry opravdu fungovat. Nabízíme vám ověřený  naviják s ložisky, který je vyroben tak, aby se cívka lehce a bez problémů otáčela. Na cívce najdete i místo pro přidání většího lanka.  

Popis produktu:

  • naviják s ložiskovým ústrojím
  • příslušenství k létajícím drakům
  • délka lana: cca 100 metrů
  • vnější průměr navijáku: 15 cm

Upozornění: Lano není kvůli bezpečnosti na konci přivázané.

Jak na pouštění draka 

Chystají se vaše děti na soutěž v pouštění draků nebo prostě chtějí svého draka pouštět jen tak pro radost? Vybavte jejich létající příšerku osvědčeným navijákem z naší nabídky. Naviják s ložiskovým ústrojím se jim bude v ruce dobře držet a pevné lano jejich draka bez potíží unese. Díky našemu navijáku bude pouštění jednošňůrových létajících draků hračkou pro rodiče i pro šikovné kluky a holky.

Na co si dávat pozor:

1. Létajícího draka pouštějte jen na volném prostranství.

2. Pokud se drak náhodou zamotá do elektrického vedení, nelze ho vyprošťovat.

3. Vypouštěcí šňůra nemůže křižovat silnici, rušnou ulici nebo železnici.

4. Nejlepší je, pokud budou děti pouštět létající draky pod dohledem dospělého člověka.

Články k produktu

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Drakiáda – báječná akce pro podzimní dny

Také si nedokážete představit podzim bez pouštění draků? Pokud vaše děti propadly této úžasné zábavě, rozhodně je vezměte na každoroční soutěž zvanou Drakiáda. Probíhá ve větších městech i malých vesnicích – a určitě se koná i blízko vašeho bydliště. Létajícího draka si můžete s dětmi sami vyrobit, nebo jim ho neváhejte koupit. Pak už jen stačí vyrazit mezi další příznivce létajících dráčků či jiných příšerek a prožít hezké podzimní odpoledne.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články