Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Necudný balící papír - chlapci

VýprodejSleva 60%
VýprodejSleva 60%

Zabalte dárek pro dívku nebo ženu do netradičního dárkového papíru. Na první pohled vypadá běžně, ale je oboustranný a uvnitř potištěný motivem necudných chlapců. Do sexy balicího papíru můžete ukrýt dárky originální i klasické, žertovné či praktické. Inspiraci hledejte v našem e-shopu!

Více informací >Kód produktu: 321101

Balicí papír s lechtivými motivy

Vyrážíte na narozeninový večírek nejlepší kamarádky? Nebo bude mít vaše bezvadná kolegyně dámskou rozlučku se svobodou? Dárek, který pořídíte, neváhejte zabalit do nevšedního balicího papíru s jemným erotickým nádechem. Každá slečna i dáma se smyslem pro nadsázku bude mít z originálně zabaleného dárku dvojnásobnou radost.

Sexy balicí papír – zvenku růžový proužek, uvnitř lechtivé překvapení

Do necudného balicího papíru s chlapci můžete zabalit jakýkoliv dárek určený pro ženy. Z pohodlí domova nebo kanceláře si u nás vyberete vhodný dárek v mnoha kategoriích. Poté si stačí ještě objednat sexy balicí papír, dárky do něj úhledně zabalit a můžete vyrazit na oslavu narozenin či jinou událost.

Popis produktu:

  • balicí papír určený na dárky pro ženy
  • je oboustranný, má standardní formát
  • zvenku je potištěn růžovým pruhem
  • uvnitř lechtivé obrázky svalnatých chlapců
  • netypický, ale kvalitní obalový materiál
  • pevný a silný balicí papír (netrhá se)
  • snadná manipulace, dobře se přehýbá
  • hodí se k zabalení jakéhokoliv dárku
  • rozměry 59x84 cm

Výhody oboustranného balicího papíru

Máte ve zvyku nad dárky pro své nejbližší nebo kamarády přemýšlet? Žádný dárek od vás nezůstává zapomenutý na dně skříně? Tak ještě neváhejte vyzkoušet neotřelé balení vámi vybraných dárků. Skvělou variantou je sexy balicí papír s chlapci. Pokud patříte k těm lidem, kteří dárečky rádi nadělují, ale jejich zabalení už nepatří k oblíbeným činnostem, práce s necudným papírem vás bude bavit. Stačí myslet na to, jak originálně překvapíte každou oslavenkyni.

Alternativní produkty

Články k produktu

Pořádně zabalený dárek

Pořádně zabalený dárek

Máte připravený originální či praktický dárek a stojíte před otázkou, jak ho co nejlépe zabalit? Nemusíte se vyhýbat balení dárků, případně vymotat celou izolepu a spotřebovat štosy dárkového balicího papíru. Než to vzdáte a překvapení vložíte do tašky nebo krabice, pro parádu alespoň s velkou barevnou mašlí, mrkněte na obrázek, jakým netradičním, a velice pečlivým způsobem se dá zabalení dárku pojmout.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání