Necudný balící papír - děvčata

Sleva 60%
Necudný balící papír - děvčata
Prodej byl ukončen
Sleva 60%

Máte už vybraný dárek, ale chcete ho originálně zabalit? Nabízíme vám necudný balicí papír, který na první pohled vypadá zcela nenápadně. Po rozbalení dárku se ukáže, že druhou stranu zdobí spoře oděné slečny. Váš kamarád nebo příbuzný, kterému je dárek v neotřelém balení určen, bude jistě nadšený.

Více informací >Kód produktu: 321100

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Necudná děvčata na sexy balicím papíru

Málokoho z obdarovaných asi napadne, že dárkový papír může být oboustranný. Z lícové strany je potištěn běžnými motivy, avšak strana druhá skrývá lechtivé tajemství. Inspirujte se v našem e-shopu a do zajímavého balicího papíru zabalte neméně zajímavý dárek.

Super překvapení pro mladé muže i pány v letech

Pokud se chystáte na narozeninovou párty správného muže, neváhejte sexy balicí papír použít. Váš nápad zcela určitě nadchne celé pánské osazenstvo. Do netradičního balicího papíru s jemným erotickým nádechem můžete zabalit jakýkoliv dárek. Mohou to být různé žertovné předměty, ale i praktické doplňky, knížky, kancelářské pomůcky apod.

Popis produktu:

  • balicí papír určený k zabalení dárku pro muže
  • je oboustranný a má standardní formát
  • zvenku je potištěn modrým pruhem
  • uvnitř lechtivé obrázky dívek
  • netypický, ale kvalitní obalový materiál
  • rozměry 59x84 cm

Proč použít sexy balicí papír

  • představuje pro obdarovaného originální překvapení
  • jedná se o silný balicí papír, který se netrhá
  • skvěle se s ním manipuluje, lze dobře přehnout
  • hodí se k zabalení erotických i klasických dárků

Jak darovat netradičně

Dáváte si tu práci a výběr dárku pro oslavence z rodiny nebo okruhu přátel neponecháváte náhodě? Pak ještě vyzkoušejte neotřelé balení vámi vybraných dárků. Jednou z variant je necudný balicí papír, který potěší i vašeho manžela. Než by vám měl chodit za slečnami, raději mu sama dopřejte neškodnou zábavu v podobě sexy dívek na obrázku.

Články k produktu

Pořádně zabalený dárek

Pořádně zabalený dárek

Máte připravený originální či praktický dárek a stojíte před otázkou, jak ho co nejlépe zabalit? Nemusíte se vyhýbat balení dárků, případně vymotat celou izolepu a spotřebovat štosy dárkového balicího papíru. Než to vzdáte a překvapení vložíte do tašky nebo krabice, pro parádu alespoň s velkou barevnou mašlí, mrkněte na obrázek, jakým netradičním, a velice pečlivým způsobem se dá zabalení dárku pojmout.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články