Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

NeoCube - magnetické kuličky

Milovníkům hlavolamů a technických hraček neváhejte darovat unikátní magnetické kuličky NeoCube. Mají v sobě úžasný potenciál, a tak je můžete skládat do nejrůznějších prostorových objektů, tvarů a obrazců. Kreativní sada obsahuje až 216 neodymových kuliček s velkou magnetickou silou, díky kterým je možné zažít spoustu zábavy.

Více informací >Kód produktu: 202410

Originální magnety pro šikovné ruce

Rádi si hrajete i v dospělém věku? Nebo sháníte ideální dárek pro fanoušky tvořivé zábavy? Máme pro vás skvělý tip! Věnujte sobě nebo svým blízkým pro radost a zahnání nudy ojedinělé NeoCube – magnetické kuličky. Díky silnému magnetismu vám neodymové magnety umožní vytvářet bezpočet různých obrazců a zajímavých objektů. Skládat je můžete podle vlastní fantazie nebo se neváhejte inspirovat na mnoha videích na youtube.

Základní specifikace

  • sada obsahuje 216 vysoce magnetických kuliček NeoCube
  • průměr každé neodymové kuličky je 2 nebo 5 milimetrů - podle zvolené varianty
  • Varianta 5 milimetrů je dodávána v dárkové krabičce
  • z kuliček lze složit neomezené množtví objektů
  • jedná se o perfektní antistresovou hračku

Báječná zábava pro dlouhé zimní večery

Když je venku zima a nevlídné počasí, nemusíte jen koukat na televizi. Nápadité magnetické kuličky NeoCube vás dokáží uchvátit a zabavit na dlouhou dobu. Jejich předností je, že rozvíjejí tvořivost i motorické a prostorové schopnosti. Silné magnetky podporují také trpělivost a vytrvalost, a v neposlední řadě vám pomohou procvičit namáhané klouby. Pohrají si s nimi všechny generace – rádi po nich sáhnou hraví muži i ženy.

Tvořit můžete, jak je libo…

Pokud vás zábavné tvoření s unikátními neodymovými kuličkami zaujme, máte možnost dokoupit si další sady NeoCube a spojovat je. Malé, ale neuvěřitelně silné magnety jsou ideálním prostředkem pro relaxaci a boj proti stresu. Dokáží vám i vašim dětem, že fyzika je vlastně zábavná věc a že s magnetickým polem lze úžasně experimentovat.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 14.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 15.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání