Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Nesfouknutelné svíčky

Novinka
Novinka

Ke správné narozeninové oslavě patří dort se svíčkami! Buďte originální a připravte oslavenci překvapení, o které se postarají nesfouknutelné svíčky. Tento malý kanadský žertík bude jistě oceněn oslavencem i hosty narozeninové párty. A to i přesto, že se oslavenec při sfoukávání svíček na dortu pěkně zapotí! Po sfouknutí plamínku se totiž svíčka opět rozhoří a uhasit ji může jen voda. Zvláště milovníkům žertovných dárků udělají speciální dortové svíčky velkou radost.

Více informací >Kód produktu: 800082

Ať si oslavenec pořádně zafouká nad dortíkem

Chystáte narozeninovou párty pro svého partnera, potomka nebo jinou nejbližší osobu? Pak si nesfouknutelné svíčky v našem eshopu neváhejte pořídit, neboť se na oslavě postarají o skvělou zábavu! Krásný narozeninový dort můžete upéct doma nebo koupit v cukrárně a pak už jen stačí ozdobit jej našimi kouzelnými svíčkami. Na dortu může být třeba jen jedna svíčka, ale klidně i deset nebo dvacet (v jednom balení je 10 ks). Záleží na věku oslavence, případně velikosti narozeninového dortíku.

Popis produktu:

  • různobarevné nesfouknutelné svíčky
  • určeno na narozeninový dort
  • počet svíček v balení: 10 ks
  • rozměr: 5,5 x 0,5 cm

Tak trochu kanadský žertík  

Že bude narozeninový dort výtečně chutnat, očekává asi každý. Chcete-li oživit narozeninovou oslavu ještě něčím jiným než pamlskem, objednejte si u nás barevné nesfouknutelné svíčky. Můžete se spolehnout na to, že je v žádném případě nelze sfouknout pouhým dechem. Musíte je uhasit vodou, nebo nechat dohořet.   

Jak na to…

Speciální dortové svíčky stačí po zapálení nechat chvíli rozhořet (asi 60 vteřin), aby získaly správný plamínek. Ačkoliv se oslavenec bude moc snažit, žádnou z těchto svíček nesfoukne, protože se její plamen opět rozhoří. Vtipný dárek, přímo na narozeninovém dortu, je tou nejlepší volbou!    

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 14.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 15.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání