Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Nezastavitelné autíčko

NovinkaVýprodejSleva 55%
NovinkaVýprodejSleva 55%

Děti milují hračky, které se hýbou a hravě zdolávají překážky. Podobně jako nezastavitelné autíčko z našeho eshopu. Toto úžasné auto pro malé motoristy nezastavíte, i když mu do cesty vložíte libovolnou překážku. Naše autíčko je zkrátka šikula a s každou překážkou si vždycky nějak poradí. Hledáte-li dárek pro pány kluky, nezastavitelným autíčkem jim uděláte velkou radost. V jejich mini garáži se bude skvěle vyjímat.

Více informací >Kód produktu: 202129

Senzační dárek k Vánocům nebo narozeninám

Nevíte, čím obdarovat vašeho synka nebo vnoučka? Inspirujte se nabídkou našeho eshopu a vyberte mu úžasné autíčko, které má výjimečnou schopnost. Ať už mu v cestě stojí jakákoliv překážka, vždy si s ní dokáže poradit a pokračovat  v jízdě. A pokud se malé nezastavitelné auto náhodou převrátí na záda, tak i to bude pro ně hračka. Děti si s ním ve svém pokojíčku skvěle zajezdí a užijí si spoustu zábavy.

Popis produktu:

  • autíčko, které si poradí s každou překážkou
  • napájení: 2 baterie (nejsou součástí balení)
  • rozměry autíčka: 17 cm x 10 cm
  • barva: červená s černými prvky
  • materiál: kvalitní a odolný plast
  • vhodné pro děti od 3 let

Tip na dárek pro šikovné kluky 

Dárkem v podobě nezastavitelného autíčka nadchnete všechny nejmenší příznivce strojů na čtyřech kolech. Mini model autíčka nezabere mnoho místa a díky své nízké váze po nárazu nepoškodí sebe ani předměty v okolí. Hraní s autíčky je pro chlapce zábavné, a navíc u dětí rozvíjí jemnou motoriku i fantazii. Vždyť vymyslet pro nezastavitelné autíčko dokonalou překážku není nic lehkého.  

Víte, že…

Hry a hračky věrně napodobující motorové stroje, které se pohybovaly na čtyřech kolech, obdivovali už naši předkové. Dětské hračky kopírující svět dospělých se v masovém měřítku začaly vyrábět v 19. století, v době průmyslové revoluce. Výrobci si tehdy dali na výrobě malých napodobenin prvních automobilů vskutku záležet!

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání