Nordic Walking hůlky 2-dílné 140cm - pár

Nordic Walking hůlky 2-dílné 140cm - pár
Prodej byl ukončen

Máte mezi blízkými vášnivé turisty? Věnujte jim perfektní trekingové hole s nastavitelnou délkou 82 až 140 cm. Pár dvoudílných hůlek se hodí pro Nordic Walking nebo severskou chůzi. Skvělým dárkem pro pobyt v přírodě a sportovní aktivity potěšíte muže i ženy všech generací.

Více informací >Kód produktu: 610000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Nordic Walking hůlky – senzační dárek pro seniory

Nevíte, jakým dárkem překvapit ke kulatinám babičku nebo dědu? Pokud patří k aktivním seniorům, kteří nesedí jen doma u televize, trekingové hůlky jsou správnou volbou. S Nordic Walking holemi lze do terénu vyrazit nejen v důchodovém věku. Proto unikátní sportovní a turistickou pomůcku neváhejte věnovat oslavencům bez rozdílu věku!

Popis produktu:

  • 2dílné trekingové hole (jeden pár)
  • nastavitelná délka: 82 až 140 cm
  • barevné varianty produktu: černá, červená, stříbrná, modrá
  • materiál: hliníková slitina
  • pogumovaná rukojeť, nastavitelné poutko

Hole pro Nordic Walking, hůlkovou či severskou chůzi

S osvědčenými trekingovými (trekovými) holemi z naší nabídky bude obdarovaný spokojen. Ergonomický tvar rukojeti umožňuje bezpečné a pohodlné uchopení holí. Předností je i nízká hmotnost hůlek (cca 264 g), vysoká nosnost a odolnost materiálu. Tyto trekingové hole jsou ideální k procházkám v přírodě a jsou uzpůsobeny pro letní i zimní sezonu.

Proč darovat členům rodiny trekové hůlky

  • jedná se o vyhledávaný sportovní doplněk pro aktivní turisty
  • napomáhají správnému držená těla a udržení rovnováhy
  • šetří namáhané klouby a jsou vhodné i k hubnutí
  • umožňují při chůzi správně zapojit celé tělo

Vybrat v našem e-shopu můžete turistům i další praktické pomůcky, jako například čelovku s 5 LED diodami, která se jim bude za šera v terénu velmi hodit. Pěkným dárkem pro pobyt v přírodě je i kvalitní dalekohled.

Články k produktu

Chcete zhubnout? Pomůžou vám trekingové hole

Chcete zhubnout? Pomůžou vám trekingové hole

Trávíte rádi volný čas venku, ale chůze je pro vás příliš pomalá a běhat se vám nechce? Zkuste přijít na chuť severské chůzi, které se může věnovat takřka každý. Nordic Walking je super pohybová aktivita pro mladou generaci i seniorský věk. A k čemu je chůze s hůlkami dobrá? Když ji budete provozovat pravidelně, zlepšíte si fyzickou kondici a také se postupně zbavíte nadbytečných kil.

Zobrazit celý článek

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Poradíme vám, jak postupovat, abyste zvolili originální dárky, které oslavence příjemně překvapí. Pokud znáte zájmy a koníčky jubilanta, máte vyhráno! V naší nabídce se snadno zorientujete podle přehledných kategorií s dárky, které reflektují záliby mužů i žen.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články