Nůžky na bylinky

Nůžky na bylinky
Prodej byl ukončen

Sklízet čerstvé bylinky ze záhonku na zahradě nebo z truhlíku na balkoně je pro každého pěstitele radost. Zvláště, pokud má k dispozici šikovné nůžky na bylinky. Díky praktickým nůžkám vybaveným pěti břity, ergonomicky tvarovanou rukojetí a plastovou krytkou bude stříhání rostlinek jednoduché a rychlé.

Více informací >Kód produktu: 410210

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Perfektními nůžkami na bylinky potěšíte ženy i muže

Už dávno neplatí, že v kuchyni u sporáku vládne pouze paní domu. Stále častěji se přípravě kulinářských dobrot věnují také muži, kteří si oblíbili hlavně grilování. S příměsí bylinek chutnají všechny pokrmy mnohem lépe, a tak je pěstujeme doma v květináčích nebo na zahradě. Pokud vás hostitel či hostitelka pozvou třeba na zahradní párty, neváhejte jim kvalitní nůžky na bylinky přinést. Zcela jistě tento užitečný dárek ocení!

Základní údaj1:id:

  • speciální nůžky určené na stříhání čerstvých bylinek
  • disponují pěti ostrými břity
  • čepele nůžek jsou vyrobeny z nerez oceli
  • mají ergonomicky tvarované měkčené rukojeti a plastovou krytku v barvě tyrkysu
  • umožňují pevný úchop a snadnou manipulaci
  • délka nůžek je cca 20 cm

Nůžky na bylinky – báječný dárek do domácnosti

Každý, kdo rozbalí balíček s nerezovými nůžkami s protiskluzovou ergonomickou rukojetí a pětiřadou čepelí, bude mile překvapen. Pokud obdarovaný dosud ke stříhání či řezání bylinek používal obyčejné nůžky nebo kuchyňský nůž, pozná rozdíl velice brzy. S nůžkami na bylinky bude mít svoji malou „úrodu“ sklizenu rychle a pohodlně.

Články k produktu

Originální pěstitelské dárky

Originální pěstitelské dárky

Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

Zobrazit celý článek

TOP 10 – dárky pro ženy

TOP 10 – dárky pro ženy

Věnujte ženě nejlepší dárek, kterým zabodujete. Připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepších dárků pro praktické využití, k dekoraci nebo pro zábavu. Při výběru originálního dárku se můžete řídit zálibami nebo povahovými vlastnostmi ženy, kterou chcete obdarovat. Najdete u nás milou pozornost třeba pro slečnu s duší romantičky i pro dámu se smyslem pro humor. Stačí se nechat inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články