Organizér na klíče

Organizér na klíče
Prodej byl ukončen

Máte rádi všechny své věci pod kontrolou? Pak se vám bude hodit šikovný organizér na klíče. Jednoduše se otevírá a lze použít na většinu klasických klíčů. Lehce skladný a přenosný organizér obsahuje dvě diody, díky nimiž si můžete na odemykání dveří v potemnělé chodbě pěkně posvítit. Pokud vyměníte staromódní kroužek za moderní organizér na klíče, ušetříte místo v kabelce či kapse a o svých klíčích budete mít dokonalý přehled.

Více informací >Kód produktu: 800061

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Malý, ale velmi užitečný pomocník 

Už vám začíná vadit cinkot svazku klíčů i jejich neuspořádanost? Chcete mít svoje klíče uložené hezky pohromadě? Pořiďte si v našem eshopu praktickou věcičku, jakou je organizér klíčů – ať už od bytu, kanceláře, garáže, chaty apod. Využívat ho můžete nejen místo běžného kroužku na klíče, ale také jako otvírák na láhev piva. Složený připomíná zavírací nůž, takže vaše klíče budou opravdu  v bezpečí.  

Popis produktu:

  • praktický organizér na klíče
  • jednoduše otevíratelný
  • obsahuje dvě LED diody (pro přisvícení klíčové dírky)
  • součástí organizéru je i otvírák lahví
  • „S“ háček slouží pro uchycení větších klíčů

Tip na dárek pro muže

Nevíte si rady s výběrem dárku pro partnera, tatínka nebo dědečka? Věřte, že nápaditým, a současně užitečným dárkem ho příjemně překvapíte. Všichni milovníci technických vychytávek určitě zajásají nad organizérem na klíče, který se dílem okamžiku dokáže proměnit na otvírák lahví a ještě za tmy posvítí na klíčovou dírku. Díky „S“ háčku lze snadno k malému organizéru připojit i dálkový ovladač k autu. Uvidíte, že každý správný muž tohoto šikovného „pomocníka“, který mu dokáže ulehčit život, skutečně ocení!