Ortopedický polštář

VýprodejSleva 35%
Ortopedický polštář - TV Product
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 35%

Špatně spíte? Pořiďte si anatomický polštář s pěnovou náplní. Ortopedickým polštářem pro zdravý spánek a relaxaci můžete obdarovat i své blízké. Pokud trpí nespavostí nebo nervovým napětím, váš dárek pro zdraví se jim bude hodit!

Více informací >Kód produktu: 720004

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Perfektní ortopedický polštář znáte z televize

Možná vás na televizní obrazovce zaujal zajímavý tv product, anatomický polštář. Z pohodlí domova si ho můžete objednat v našem e-shopu. Sami pro sebe nebo jako relaxační dárek pro členy rodiny. Ortopedický polštář je dodáván v kompletu s povlakem na zip. Celý komplet je esteticky balen ve velké krabici.

Specifikace produktu:

  • ortopedický polštář s pěnovou náplní
  • má snímatelný potah (pratelný)
  • rozměry: 50 x 30 x 7 cm
  • vyhovuje širokému spektru uživatelů

Proč si anatomický polštář pořídit

  1. Má tzv. buněčnou strukturu, která zajišťuje dokonalou ventilaci a cirkulaci vzduchu. Přebytečné teplo i vlhko je odváděno, pokožka tak zůstává suchá a nepotí se.
  2. Polštář redukuje napětí svalů v oblasti krční páteře a rovnoměrným rozložením tíhy těla umožňuje nerušený průtok krve.

Ortopedický polštář se doporučuj1:id:

  • při nespecifických bolestech hlavy a krku
  • při dlouhodobém léčení v pooperačním a poúrazovém stavu
  • při potížích s nespavostí nebo chrápáním
  • při nervovém napětí

Dárek pro zdraví – vhodný pro ženy i muže

Pohodlným ortopedickým polštářem, který znáte z tv, můžete obdarovat kohokoliv, kdo má výše uvedené potíže. Jedná se o ideální dárek pro seniory i mladší generaci a věnovat ho můžete k různým příležitostem. Je pěkným dárkem k Vánocům, kulatinám i svátku.

Články k produktu

Relaxační dárky pro ženy i muže

Relaxační dárky pro ženy i muže

V dnešní velmi hektické době patří k ideálním dárkům nejrůznější pomůcky a vychytávky určené k relaxaci a pohodlí. Mezi často vyhledávanými dárky, které unavenému tělu i duši zajistí báječný odpočinek, najdete třeba horké masážní kameny či lávové lampy. Hodit se obdarovanému bude i senzační drbátko hlavy nebo unikátní ortopedický polštář.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články