Otvírák na pivo se zásobníkem

Otvírák na pivo se zásobníkem
Prodej byl ukončen

Darujte vášnivému pivaři originální otvírák na pivo. Neocenitelný pomocník všech milovníků chmelového nápoje je vybaven praktickým zásobníkem. Obdarovaný už nemusí řešit, kam dát víčko po otevření pivní láhve. Nechá ho v zásobníku, který lze po naplnění jednoduše vysypat.

Více informací >Kód produktu: 671901

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Dárek pro pivaře – otvírák na pivo se zásobníkem

Překvapte netradičním otvírákem člena rodiny, který si rád dopřeje dobré pivko. Tato perfektní vychytávka se hodí na doma, k vodě i na cesty. Součástí otvíráku se zásobníkem je praktická karabinka, pomocí níž si tuto nezbytnou pomůcku můžete zavěsit například za poutko kalhot nebo přezku na batohu. Unikátní otvírák na pivo budete mít stále při sobě a ihned k dispozici.

Důmyslná vychytávka

Otvírák na pivní lahve vybavený zásobníkem funguje naprosto spolehlivě. Stačí otevřít láhev a víčko „spolkne“ zásobník. Jakmile bude plný víček, velice jednoduchým způsobem ho vysypete. Na konci otvíráku je gumová zátka, kterou odklopíte, a víčka se dostanou ven. Zásobník máte opět připraven k dalšímu použití.

Specifikace produktu:

  • otvírák na pivo se zásobníkem
  • pojme až 30 zátek od piva
  • rozměry výrobku: 5,7 x 5,7 x 19 cm
  • materiál: kombinace kovu a plastu

Vtipný dárek s praktickým využitím

Máte ve svém okolí milovníka pěnivého moku? Obdarujte ho k narozeninám skvělou pomůckou, která se mu bude dnes a denně hodit. Užitečný otvírák se zásobníkem můžete věnovat partnerovi, kamarádovi, tatínkovi, dědovi nebo tchánovi. Zkrátka všem náruživým pivařům bez rozdílu věku. Příležitost k obdarování se vždycky najde.

Výhody otvíráku na pivo se zásobníkem a karabinkou

  • už nemusíte řešit problém, kam se zátkou od pivní láhve
  • víčka už nebudete nosit po kapsách nebo nechávat napospas osudu
  • díky karabince se otvírák pohodlně zavěšuje k poutku kalhot a můžete si ho brát všude s sebou

Články k produktu

Pivo a jeho léčivé účinky

Pivo a jeho léčivé účinky

Máte rádi dobře vychlazené pivo? Pokud tento oblíbený nápoj konzumujete v rozumné míře, může mít i blahodárné účinky na váš organismus, například podporuje imunitní systém a zažívání. Pivo především skvěle hasí žízeň, ale používá se i k přípravě pokrmů, třeba k podlévání masa. A kdo už vyzkoušel báječné účinky pivní koupele, nedá na ni dopustit.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články