Panenka miminko

Sleva 60%
Panenka miminko
Prodej byl ukončen
Sleva 60%

Pro holčičky je nejlepším dárkem panenka miminko. Hrát si na maminku je senzační zábava, panenka totiž vypadá velmi reálně. Vybrat si můžete miminko ve variantě chlapeček nebo děvčátko, s typickým barevným odlišením na modrou a růžovou.

Více informací >Kód produktu: 209102

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Panenka miminko – jedna z nejoblíbenějších hraček pro nejmenší

Pokud na Vánoce, narozeniny nebo při jiné příležitosti darujete malé dceři či vnučce panenku v provedení miminko, vždycky ji moc potěšíte. Hra s panenkami holčičkám vydrží zpravidla velmi dlouho a nikdy se při ní nenudí. Pěkné dárkové balení (růžové nebo modré baby) obsahuje základní vybavení potřebné k péči o kojence. V žádném pokojíčku by panenka miminko neměla chybět.

Základní údaje:

  • dvě varianty, miminko holčička nebo chlapeček
  • růžové nebo modré barevné provedení
  • panenka je oblečena v proužkovaném oblečku
  • velikost hračky: 35 cm
  • sada zahrnuje kojeneckou lahvičku na pití a další příslušenství
  • vše je vyrobeno z nezávadného a certifikovaného materiálu
  • tělo panenky je látkové
  • panenka vydává zvuky po stisknutí krabičky v těle panenky (napájení 3x 4,5V baterie)
  • doporučený věk: od tří let

Panenka jako živá – skvělý dárek pro holčičky

S roztomilou panenkou v podobě miminka mohou děvčátka dělat celou řadu činností. Miminko je třeba obléct, nakrmit či přebalit. V kočárku si s ním mohou malé maminky vyjít na procházku do parku a večer je potřeba panenku vykoupat a uložit do postýlky. Během zábavné hry se děvčata naučí nenásilnou formou starat o děťátko, které na první pohled vypadá jako živé. Trénují trpělivost, zodpovědnost a další dovednosti.

Panenky miminka – stálice mezi hračkami

Modrá nebo růžová dárková sada s miminkem je super dárek, který si u nás pohodlně objednáte z domova. Součástí naší nabídky jsou i jiné perfektní hračky určené pro holky. Zaujmete třeba malým růžovým poníkem, kterého je možné oblékat i česat, a líbit se budou také různé hudební hračky.

Články k produktu

Připravte si krásné Vánoce

Připravte si krásné Vánoce

Jednou do roka se jakoby zastaví čas. Přijdou vánoční svátky, na které se těší děti i dospělí. Zbavte se zbytečného předvánočního shonu a připravte se na Vánoce včas. V bohaté nabídce našeho e-shopu najdete nejen originální vánoční dárky, ale i dekoraci a osvětlení. Také pro vás máme připraveny šikovné kuchyňské pomůcky, díky nimž bude příprava štědrovečerního menu příjemnou zábavou.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články