Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Noční košile - Nás krásných je málo

VýprodejSleva 50%
VýprodejSleva 50%

Darujte manželovi, tatínkovi nebo kamarádovi originální noční košili s čepečkem. Na první pohled zaujme vtipný obrázek s textem, a nejenže pobaví, v pánské noční košili ze 100% bavlny se bude obdarovanému skvěle usínat. Vybrat si můžete z různých velikostí, pro štíhlé i objemnější postavy.

Více informací >Kód produktu: 441000

Dárek s životním moudrem Nás krásných je málo

Nadělit muži pod stromeček nebo k jiné příležitosti oblečení je ošidná věc. Pánové všech generací zpravidla touží po jiných dárcích. Pokud však zvolíte neobvyklou noční košili, která má i šikovný čepeček, obdarovaného mile překvapíte. Hlavně ti muži, kteří nezkazí žádnou legraci, budou tímto super dárkem nadšeni.

Rozměry bavlněné pánské noční košil1:id:

  • M – šířka: 60 cm, výška: 105 cm
  • L – šířka: 63 cm, výška: 107 cm
  • XL – šířka: 65 cm, výška: 110 cm
  • XXL – šířka: 68 cm, výška: 115 cm

Noční košile s čepečkem potěší víc než klasické pyžamo

Bílou noční košilí s krátkým rukávem a potiskem vašeho tatínka, tchána nebo dědečka nezklamete. Je nejen zábavná, ale hlavně vyrobená z příjemného a prodyšného bavlněného materiálu, který umožňuje pohodlné spaní. Perfektně se v ní odpočívá, protože nikde neškrtí a v létě bezvadně větrá. Zatímco kalhoty od pyžama mohou mít v pase těsnou gumu, u volné noční košile to nehrozí. A to všichni pánové jistě ocení!

Jako z filmů pro pamětníky…

Pánskou noční košilí s čepečkem a životní pravdou Nás krásných je málo potěšíte každého milovníka starých černobílých veseloher. Na stříbrném plátně neváhali v noční košili s čepečkem vystupovat herci nejzvučnějších jmen. Stačí si vzpomenout na jednu z oblíbených scén v úžasné filmové pohádce Byl jednou jeden král, v níž si v noční košili zahráli Jan Werich a Vlasta Burian.

Pánská noční košile s apartním čepečkem rozhodně nevyšla z módy! A pokud pro partu přátel někdy uspořádáte pyžamový večírek, není lepšího kostýmu než noční košile s výstižným potiskem.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání