Papuče s pindíkem

Papuče s pindíkem
Prodej byl ukončen

Chcete moderní ženě věnovat dámské pantofle? Buďte originální a darujte jí netradiční papuče s pindíkem. Mají univerzální velikost a hodí se darovat k jakékoliv příležitosti, včetně svátku Valentýna. Nápadité papučky na jemnou ženskou nožku jsou měkké a velice pohodlné.

Více informací >Kód produktu: 600302

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Lehce eroticky laděný dárek pro dámy

Dámské pantofle s originálním designem mužského penisu jsou žertovným dárkem pro přítelkyni, manželku nebo kamarádku. Dámy, které nezkazí žádnou legraci, si netradiční pantofle báječně užijí. Na sexy přezůvky je nejen úžasný pohled, ale hlavně se perfektně nosí. Nabídnout k přezutí je můžete i návštěvě. Ta bude koukat!

Popis produktu:

  • dámské pantofle s pindíkem
  • kombinace růžové a bílé barvy
  • vyrobeno ze 100% polyesteru
  • penis je z měkkého plyše
  • papuče mají univerzální velikost
  • vtipný dárek pro ženy nad 18 let

Heboučké dámské papuče pro každodenní nošení

Neobyčejné pantofle zdobené věrnou napodobeninou mužské chlouby jsou pohodlné a ideálně zahřejí. Paní domu si může nazout hebké a jemné pantofle s pindíkem a chodit v nich po bytě nebo si v teploučku sexy bačkor vychutnat oblíbený televizní seriál. Darovat tyto pantofle můžete každé moderní ženě – uvidíte, že ocení jejich pohodlí i velice nápadité provedení.

Když bačkory k Vánocům, tak s neokoukaným designem

Ani tolerantní dámy nechtějí pod stromeček dostávat nudné módní doplňky. Ovšem jemně erotické bačkory v designu velkého penisu patří k originálním dárkům, které vskutku překvapí a také pobaví. Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou a k bezvadným papučím s pindíkem pořiďte ještě další neobvyklý dárek, jako je relaxační polštář ve tvaru penisu. Zatímco sexy bačkůrky dámě poslouží během dne, na eroticky pojatém polštáři si odpočine v noci.

Články k produktu

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Když je venku tak, že by ani psa nevyhnal, je nejlepší spěchat domů a vklouznout do pohodlných bačkor nebo hebkých pantoflí. Snad každý uzná, že není nad to zahřát si studené nohy a v klidu si odpočinout. Kdo hledá domácí obuv, v níž budou nohy jako v bavlnce, může se inspirovat našimi tipy. Uvidíte, že bačkory na doma mohou být vtipné i lehce erotické. Prozradíme vám i to, že Japonci si na návštěvu nosí vlastní pantofle a že některé národy nemají přezouvání ve zvyku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články