Papuče s prsama

Papuče s prsama - bačkory
Prodej byl ukončen

Jak přimět partnera, aby se doma přezouval? Pořiďte mu senzační papuče s prsama. Originální dárek má univerzální velikost a hodí se věnovat dospělým mužům k jakékoliv příležitosti. Nápadité papuče jsou velice pohodlné a měkké. Dobrovolně si je vyzkouší každá návštěva.

Více informací >Kód produktu: 600301

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Mírně eroticky laděný dárek pro muže

Papuče s originálním designem ženských prsou jsou vtipným dárkem pro manžela, přítele, kamaráda nebo příbuzného. Správní muži se smyslem pro nadsázku či bujnou fantazií si netradiční pantofle určitě zamilují. Na sexy přezůvky je skvělý pohled a výborně se nosí. Pánové, kteří dokáží správně ocenit ženské přednosti, už nikdy nebudou chtít jiné domácí papuče!

Popis produktu:

  • pánské pantofle s prsama
  • kombinace růžové a tmavě červené barvy
  • vyrobeno ze 100% polyesteru
  • prsa jsou z měkkého plyše
  • papuče mají univerzální velikost
  • skvělý dárek pro muže nad 18 let

Hebké pantofle nejen pro hlavu rodiny

Nosit na nohou neobyčejné papuče mohou otcové rodin i svobodní muži. Pánské pantofle zdobené na špičce ženskými prsy můžete nabídnout i veselým kamarádům, kteří přijdou na návštěvu. Nejenže zaujmou na první pohled, ale hlavně jsou pohodlné a příjemně zahřejí. Nazout si heboučké pantofle s prsama, uvelebit se na gauči se sklenicí piva a sledovat v televizi fotbalový zápas je tajným snem takřka každého muže.

Neokoukané bačkory – fantastický vánoční dárek

Žádný z mužů jistě nechce pod stromečkem najít klasické papuče. Avšak lehce erotické bačkory v designu pevných ženských prsou patří k dárkům, které obdarovaného příjemně překvapí a pobaví. Ideální bude, pokud k pantoflím s prsama přidáte ještě další neotřelý dárek, jako je „prsatý“ polštář určený k relaxaci a spánku. Můžete si jej také objednat v naší dárkové prodejně.

Články k produktu

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Když je venku tak, že by ani psa nevyhnal, je nejlepší spěchat domů a vklouznout do pohodlných bačkor nebo hebkých pantoflí. Snad každý uzná, že není nad to zahřát si studené nohy a v klidu si odpočinout. Kdo hledá domácí obuv, v níž budou nohy jako v bavlnce, může se inspirovat našimi tipy. Uvidíte, že bačkory na doma mohou být vtipné i lehce erotické. Prozradíme vám i to, že Japonci si na návštěvu nosí vlastní pantofle a že některé národy nemají přezouvání ve zvyku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články