Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Pěstování

Sady na pěstování jsou absolutním hitem poslední doby a konečně už se dostaly také k nám do České republiky. Sady vždy obsahují vše potřebné pro pěstování – tzn. semínko, květináček, výživovou zeminu, návod k použití, popřípadě další součásti.

Cena od do

Články ke kategorii

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Sada na pěstování jako netradiční dárek

Ať už chcete někoho obdarovat z lásky, nebo jenom tak potěšit kamaráda či kamarádku, tyhle sady na pěstování se skvěle hodí k jakékoliv příležitosti a jakékoliv osobě.

Pěstování s úsměvem

Pěstování nikdy nebylo tak snadné jako teď. Stačí se řídit podle přiloženého návodu na pěstování semínka a zanedlouho se budete těšit z toho, co Vám vyroste!

Snadné pěstování u Vás doma

Výhodou je, že sadu na pěstování si může pořídit naprosto každý, a to díky přijatelné ceně. Ze semínek si lze vypěstovat různé bylinky, rostlinky a plody. Řekněte sami – není zajímavé a lákavé si doma vypěstovat vlastní kávu, masožravku, anebo třeba chilli?