Plazma koule mega

Plazma koule - mega
Prodej byl ukončen

Pořiďte si domů obří plazmovou kouli se vzrušujícími výbojovými paprsky. Skleněná koule se zajímavými efekty určitě překvapí každou návštěvu. Mega plazma koule je napájena přímo ze sítě 230V a ve tmě nabízí úchvatnou podívanou.

Více informací >Kód produktu: 503003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Darujte zvídavému partnerovi vědeckou hračku

Muži bez rozdílu věku si rádi hrají a tak je k Vánocům nebo narozeninám potěšte obří skleněnou koulí s efektními elektrickými výboji. Jedná se nejen o výbornou elektrickou hračku, ale především o atraktivní dekoraci vhodnou do interiéru bytu, rodinného domu, kanceláře či baru. Dekorační plazma koulí oživíte každý prostor, a současně je to ideální dárek určený k relaxaci. Obdarovaný se může magické koule dotýkat, hrát si s ní nebo se jen uklidňovat pohledem na ni.

Popis produktu:

  • plazma koule mega
  • rozměry: 31,5 x 20,5 x 20,5 cmm
  • vyrobena je ze skla, podstavec z plastu
  • napájení z elektrické sítě (230 V)
  • délka napájecího kabelu: cca 150 cm
  • baleno v papírové krabičce
  • balení obsahuje český návod k použití

Buďte originální a věnujte mega plazmovou kouli

Obří magická koule s efektem elektrických výbojů je super dárek pro muže i ženy. Darovat ji můžete například šéfovi k narozeninám, tchánovi k Vánocům či novomanželům do jejich nového bytu. Nebo udělejte kouzelnou skleněnou koulí radost sami sobě. Umístit si ji můžete třeba na pracovní stůl, kde vás bude uklidňovat a zbavovat stresu.

Mega plazma koule je skvělá relaxační pomůcka! Po zapnutí do zásuvky se blesky uvnitř skleněné baňky začnou míhat sem tam, ale ven se nedostanou. Naskytne se vám výtečná podívaná, která je balzámem na unavenou psychiku a špatnou náladu.

Články k produktu

Moderní dárky do kanceláře a domácí pracovny

Moderní dárky do kanceláře a domácí pracovny

Chcete překvapit šéfa, kolegu nebo kolegyni pěkným dárkem? Inspiraci hledejte v naší pestré nabídce, která zahrnuje i praktické kancelářské pomůcky a doplňky s nápaditým designem. Mohou se vašim spolupracovníkům hodit při práci nebo k dekoraci kanceláře a věnovat můžete i dárek, který lze využít k relaxaci během pauzy. Šikovné dárky od nás se uplatní v kancelářích i domácích pracovnách.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články