Polarizační brýle pro rybáře, řidiče i cyklisty

Sleva 60%
Polarizační sluneční brýle
Prodej byl ukončen
Sleva 60%

Perfektním doplňkem k vodě i do auta jsou polarizační sluneční brýle. Darovat je můžete všem řidičům nebo cyklistům. Díky senzačním brýlím nebudou oslněni odlesky od skel projíždějících vozů. Pokud sháníte sluneční brýle pro rybáře, také je polarizačními brýlemi potěšíte.

Více informací >Kód produktu: 850000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Unikátní brýle pro řidiče zajistí vyšší ochranu zraku

Hledáte praktický dárek pro členy rodiny nebo přátele, kteří tráví spoustu času za volantem? Polarizační brýle pro řidiče jsou šťastnou volbou. Jsou nejen módním doplňkem, ale hlavně umožňují komfortní a bezpečnou jízdu v autě. Polarizační brýle odstraňují nepříjemný odlesk od skel ostatních automobilů a odlesky ze všech nekovových předmětů. Navíc ojedinělé brýle pro řidiče dokáží báječně ulevit unaveným očím během dlouhé jízdy autem.

Základní údaj1:id:

  • polarizační sluneční brýle se hodí do hor, auta i k vodě
  • jedná se o super dárek pro cyklisty, rybáře a řidiče
  • barevné provedení skel: černá barva
  • disponují filtrem pro vynikající vnímání barev
  • mají jednoduchý, elegantní styl a dobře se nosí
  • jsou kontrastní, bez nepříjemného oslnění
  • propouštějí pro oči užitečné, vertikálně polarizované světlo
  • UV filtr 400 chrání zrak před škodlivým slunečním zářením

Máte doma vášnivého rybáře? Pořiďte mu polarizační brýle

Nejen sportovcům a šoférům se budou tyto inteligentní brýle hodit. Polarizační sluneční brýle najdete i mezi užitečnými dárky pro rybáře. Není divu, protože milovník rybolovu díky důmyslným tenkým brýlím perfektně uvidí pod vodní hladinu a bude moci pohyb ryb sledovat jako v přímém přenosu.

Brýle pro rybáře by v žádné rybářské výbavě neměly chybět, proto jsou skvělým dárkem k jakékoliv příležitosti. Pořídit polarizační brýle můžete i cyklistům nebo turistům, kteří se rádi toulají po horách. Uvidíte, že budou s tímto užitečným dárkem spokojení.

Články k produktu

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Jak vybírat dárek k narozeninám?

Poradíme vám, jak postupovat, abyste zvolili originální dárky, které oslavence příjemně překvapí. Pokud znáte zájmy a koníčky jubilanta, máte vyhráno! V naší nabídce se snadno zorientujete podle přehledných kategorií s dárky, které reflektují záliby mužů i žen.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články