Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Polštář Tráva - Cannabis

Chcete lehce usínat a přivolat si opravdu krásné sny? Hodit se vám bude skvělý polštář neobyčejného tvaru. Na pohodlném polštáři Tráva – Cannabis můžete pravidelně uléhat s úsměvem na rtu. Měkký polštářek slouží k spánku, odpočinku i jako zajímavá dekorace.

Více informací >Kód produktu: 731002

Překvapte originálním relaxačním polštářem

Hledáte dárek pro báječného kamaráda? Nevíte, čím ho překvapit k narozeninám, Vánocům nebo svátku? Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou dárků ke každé příležitosti a věnujte nápaditý barevný polštář, kterým zaujmete nejen každého vyznavače hippies stylu. Marihuana polštářek je praktický dárek pro relaxaci, a hodí se i jako atraktivní dekorace do moderního interiéru. Nelze si nevšimnout, že na polštáři je vyobrazena budoucí nejoblíbenější léčivá rostlina v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.

Popis produktu:

  • originální Polštář Tráva
  • různobarevné provedení
  • výjimečný střih
  • materiál: bavlna + polyester
  • velikost polštář1:id: cca 50 x 50 cm

Pohodlný polštářek pro muže i ženy

Pokud sháníte báječný dárek pro oslavence nebo oslavenkyni, kteří nezkazí žádnou legraci, neváhejte přijít na narozeninovou párty s dárkem v podobě polštářku s motivem Cannabis. Po bujaré oslavě se bude měkký polštářek každému obdarovanému velice hodit. Tráva odjakživa sloužila k odpočinku a zvala unavené tuláky k ulehnutí. Tak proč byste sobě nebo jiným lidem nedopřáli uklidňující relaxaci na vtipném polštáři z naší bohaté nabídky.

Super dárek k jakékoliv příležitosti

Dnes jsou hitem dárky, které pobaví a kterými zabodujete. Místo klasické bonboniéry nebo nudné kosmetiky věnujte svým blízkým nebo kamarádům raději netradiční dárek, jako třeba polštář s námětem marihuany. Uvidíte, že vtipný dárek neskončí na dně skříně a bude obdarovanému výborně sloužit. Pořídit si hippies polštářek můžete v naší online prodejně klidně i sami pro sebe. Přejeme vám krááásné sny na veselém a barevném polštářku!

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání