Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Polštářek pro Vašíka

VýprodejSleva 25%
VýprodejSleva 25%

Hledáte nápaditý dárek pro muže? Popusťte uzdu fantazii a věnujte mu vskutku vychytanou věcičku, jako je polštářek pro Vašíka. Tento vtipný a velmi netradiční dáreček se skrývá v elegantním černém pouzdru s výstižným označením. Polštářek, který nesmí nikdo jiný za žádných okolností používat, poskytne Vašíkovi potřebnou dávku odpočinku…

Více informací >Kód produktu: 800034

Hledáte nápaditý dárek pro muže? Popusťte uzdu fantazii a věnujte mu vskutku vychytanou věcičku, jako je polštářek pro Vašíka. Tento vtipný a velmi netradiční  dáreček se skrývá v elegantním černém pouzdru s výstižným označením. Polštářek, který nesmí nikdo jiný za žádných okolností používat, poskytne Vašíkovi potřebnou dávku odpočinku…       

Dejte sbohem nudným dárkům  

Pravého muže rozhodně neoslníte fádním dárkem, který skončí zapomenutý na dně skříně. Pořádný chlap si zaslouží unikátní relaxační dárek, jakým je polštářek pro Vašíka, aby si mohl po činu odpočinout. Sametovým polštářkem se zlatými třásněmi můžete obdarovat partnera, přítele či milence. Za nápaditý dárek vás jistě slibná odměna nemine.    

Popis produktu:

  • polštářek s nápisem v češtině
  • barva polštářku je červená
  • stuha je v barvě zlaté    
  • baleno v elegantní černé krabičce

Rozměry krabičky: 11 cm x 11 cm x 6 cm

Rozměry polštářku: 10 cm x 10 cm

Nejpohodlnější polštářek na světě

Pokud sháníte dárek, který nenudí, u nás jste na správné adrese. Originální věcička s výrazným nápisem Polštářek pro Vašíka je určena speciálně pro muže, a to bez rozdílu věku! Hodit se bude osmnáctiletému mladíkovi i pánovi v nejlepších letech. Polštářek z hebkého sametu je uložen ve stylové černé krabičce, která vašemu dárku dodá ten správný šmrnc.

Tip na dárek pro partnera

Že je každý dárek od vás vaším protějškem podroben přísné kritice? Pokud od vás partner obdrží působivý polštářek pro Vašíka, určitě mu vezmete vítr z plachet. Jedná se o nejoriginálnější dárek pro muže, který nemá mezi jinými úžasnými vychytávkami konkurenci.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání