Předsvatební věštby

Předsvatební věštby
Prodej byl ukončen

Vaše kamarádka se vdává? Uspořádejte jí originální rozlučku se svobodou. Překvapí ji i výjimečný dárek v podobě společenské hry Předsvatební věštby. Unikátní hra je jemně eroticky laděná a pobaví se při ní všichni hosté na večírku.

Více informací >Kód produktu: 203103

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Zábava na rozlučku – neotřelé překvapení pro kamarádku

Mladí muži, kteří se chystají oženit, tradiční rozloučení se svobodou nikdy neopomenou. Proč by podobnou párty nemohla mít před svatbou i vaše kamarádka, kolegyně nebo sestra? Na dívčím rozlučkovém večírku jí věnujte stolní hru Předsvatební věštby. Nemusí už chodit ke kartářce, než řekne své ANO, společenská hra jí prozradí vše, co bude chtít vědět. Především se ale jedná o zábavu, takže věštění je třeba brát s trochou nadsázky a humoru.

Popis produktu:

  • zábavná stolní hra s erotickým nádechem
  • obsahuje 12 věšteb plus návod
  • originální výtvarné zpracování
  • rozměry balení: 11,5 x 8 cm
  • určeno pro neomezený počet hráčů

Ptejte se, věštby znají odpověď na každou z otázek…

Dámská jízda, zorganizovaná pro budoucí nevěstu, by bez společenské hry s výstižným názvem Předsvatební věštby nebyla dokonalá. Každou slečnu totiž před vstupem do manželství zajímá celá řada věcí. Díky ojedinělé stolní hře je možné získat odpovědi na dotazy typu: Jaká budoucnost čeká nevěstu? Kde budou novomanželé za několik let bydlet? atd.

Tip na další společenské hry z naší pestré nabídky

Vyjma velmi zajímavé stolní hry Předsvatební věštby si z pohodlí domova můžete v naší prodejně objednat třeba inspirativní hru Cesta manželstvím. Zahrát si ji můžete s partnerem i celou rodinou. Připravenu pro vás máme také eroticky laděnou společenskou hru Kámasútra. Moderně pojatá verze bible sexu je senzační zábavou zvláště pro zamilovanou dvojici. V kolektivu dobrých přátel si lze zahrát lechtivé Sexy hrátky po česku, a pánskou jízdu zaručeně oživí společenská hra Člověče, napij se!