Propiska 5v1 - laser, UV, LED, stylus

VýprodejSleva 50%
Propiska 5v1 - laser, UV, LED, stylus
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%

Praktickým dárkem pro šéfa nebo kolegu je perfektní kovová propiska 5v1. Psát s ní můžete i po tmě, je totiž vybavena lampičkou s LED světlem. Unikátní propisovací tužka poslouží i jako laserové ukazovátko při výuce nebo jako stylus na dotykovou obrazovku.

Více informací >Kód produktu: 310010

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Propiska 5v1 – vhodná do zaměstnání i pro domácí použití

Psací potřeby se mohou stát užitečným dárkem nejen pro vaše spolupracovníky, ale i členy rodiny. Luští vaši příbuzní rádi křížovky či sudoku? Pak jim elegantní propiska s tvarovatelnou lampičkou přijde vhod. Kdo nemůže usnout a krátí si před spaním čas křížovkami, nebude rušit vedle spícího partnera. Stačí lampičku vytvarovat tak, aby svítila přesně na místo, kde píšete.

Multifunkční propiska – skvělý dárek k jakékoliv příležitosti

Propisovací tužku 5v1 se vyplatí nosit neustále při sobě. Nikdy nevíte, kdy ji budete moci využít. Jednou ze super funkcí multifunkční propisky je UV světlo, díky němuž je možné kontrolovat pravost bankovek. Propisku lze použít i jako stylus na dotykové obrazovky. Je jisté, že tato senzační propiska je nepostradatelným pomocníkem v kanceláři, doma i na cestách.

Popis produktu:

  • praktická kovová propiska 5v1
  • barva těla: červená, černá, stříbrná, modrá
  • dvě náplně: červená a modrá
  • kvalitní propisovací tužka
  • laserové ukazovátko
  • tvarovatelná lampička s LED světlem
  • UV světlo, stylus na dotykové obrazovky
  • napájení: 3x knoflíková baterie AG3 (baterie je možné měnit)

Tipy na nevšední dárky pro každodenní použití

Chcete kolegům, šéfům či svým drahým polovičkám věnovat užitečný dárek z kategorie kancelářských potřeb? Vyjma multifunkční propisky 5v1 vám doporučujeme také propisovací tužku 3v1 v dřevěné krabičce nebo fantastickou dárkovou sadu propisek ve tvaru golfových holí. Tímto unikátním setem potěšíte všechny příznivce oblíbené hry na zeleném trávníku.

Články k produktu

Originální dárky pro knihomoly

Originální dárky pro knihomoly

Nejlépe se vhodný dárek vybírá podle zálib člověka, kterého chcete obdarovat. Pokud je největším hobby čtení knížek, avšak knihovnu má vášnivý čtenář nebo čtenářka naprosto plnou, věnujte užitečnou pomůcku s netradičním designem. Malým čtenářům se může hodit třeba skvělá tvarovatelná záložka s lampičkou a ti dříve narození jistě ocení zvětšovací lupu s osvětlením.

Zobrazit celý článek

Moderní dárky do kanceláře a domácí pracovny

Moderní dárky do kanceláře a domácí pracovny

Chcete překvapit šéfa, kolegu nebo kolegyni pěkným dárkem? Inspiraci hledejte v naší pestré nabídce, která zahrnuje i praktické kancelářské pomůcky a doplňky s nápaditým designem. Mohou se vašim spolupracovníkům hodit při práci nebo k dekoraci kanceláře a věnovat můžete i dárek, který lze využít k relaxaci během pauzy. Šikovné dárky od nás se uplatní v kancelářích i domácích pracovnách.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články