Psí toaleta - Potty Pad

Psí toaleta - Potty Pad - TV Product
Prodej byl ukončen

Šikovným dárkem pro majitele čtyřnohých mazlíčků je psí toaleta. Kdo chce mít čistý byt, bez domácí toalety pro psy se neobejde. Psí záchod Potty Pad se snadno čistí, stačí opláchnout mýdlovou vodou. Jedná se o neocenitelnou pomůcku pro všechny chovatele.

Více informací >Kód produktu: 720007

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Praktickou psí toaletu znáte z televize

Máte v rodině milovníky zvířat, kteří si do panelového nebo činžovního bytu pořídili pejska? Pak se jim užitečná psí toaleta bude velmi hodit. Jejich zvířecí mazlíček si bude moci ulevit, kdykoliv to na něj přijde. Jde o ideální řešení v případě, nemůže-li pes dočasně ven, třeba kvůli nemoci nebo nepříznivému počasí. Domácí toaleta pro psy je vyhledávaný tv product a může být skvělým dárkem do domácnosti se zvířecím miláčkem. A pokud i vy chováte psa v bytě, který chcete udržet v čistotě, psí toaletu si v našem e-shopu rovněž neváhejte objednat.

Specifikace produktu:

  • stylová domácí toaleta pro štěňata i dospělé psy
  • rozměry: 47 x 34 x 5,5 cm
  • obsahuje antimikrobiální trávu odolávající zápachům
  • hodí se používat uvnitř bytu nebo na terase
  • jednoduše se udržuje pomocí mýdlové vody

Složení psí toalety – Potty Pad

Domácí toaleta pro psy se skládá z celkem tří částí. Nahoře je rohožka z umělé trávy, která je propustná. Pod ní je umístěna plastová mřížka, díky níž tráva zůstává suchá. Zcela vespod je záchytná miska, která dokáže zadržet až tři litry tekutiny.

Dokonalá pomůcka pro cvičení nových štěňat

Přejí si vaše děti k Vánocům nebo za vysvědčení pejska? Nejste proti? Pak vám doporučujeme pořídit do bytu i psí záchod – Potty Pad. Rozhodně nebudete litovat. Štěňátko se snadno naučí svoji domácí toaletu používat – a vy budete mít byt jako klícku. Chce to jen trochu trpělivosti a uvidíte, že se psí toaleta brzy stane pro malého pejska nezbytnou pomůckou a že si rychle zvykne.