Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Půllitr IRON CHILLER

Novinka
Novinka

Připravte se včas na parné léto a pořiďte si skvělého pomocníka, jakým je nerezový půllitr Iron Chiller. Jeho dvojitá stěna zabrání tomu, aby pivo zteplalo, a vy si budete moci svůj oblíbený pěnivý mok lépe a déle vychutnat. Jedná se o ideální půllitr na jakoukoliv zahradní párty nebo letní grilovačku. Pokud hledáte dárek pro pivaře, naším speciálním půllitrem ho velmi potěšíte.

Více informací >Kód produktu: 800055

Vyměňte běžný půllitr za novinku Iron Chiller

Je-li horké počasí, pak vám v obyčejné pivní sklenici pivo velice rychle zteplá. Kvůli tomu se neosvěžíte, a ani vám zlatavý mok nebude moc chutnat. Abyste se v letních měsících mohli dobře vychlazeným pivem osvěžit a uhasit žízeň, neváhejte si pořídit náš nerezový půllitr s dvojitou stěnou, díky níž zůstane nápoj dlouho chladný. Patříte-li mezi milovníky pěnivého moku, určitě vám půllitr Iron Chiller přijde vhod!

Popis produktu:

  • speciální půllitr pro parné dny
  • materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel
  • obsah půllitru: 450 ml

Úžasný dárek na letní párty

Byli jste pozváni na letní narozeninovou oslavu pod širým nebem? Pokud je oslavencem milovník nápoje ze zeleného zlata, překvapte ho originálním dárkem v podobě samochladícího půllitru Iron Chiller. Zejména v horkém letním období váš dárek oslavenec rozhodně využije. Klidně si ho může vzít i do své oblíbené zahradní restaurace nebo na grilovací párty s přáteli.

Tip na dárek pro tatínka nebo dědečka

  • Nedá váš partner, tatínek nebo děda dopustit na správně vychlazené pivko? Speciální půllitr Iron Chiller je šťastnou volbou. Vždyť pivo, a jeho konzumace v rozumné míře, je doporučováno pro mnohé zdravotní důvody. Nejenže je vynikající pro zahnání žízně v parném létě, ale také například snižuje hladinu cholesterolu či riziko cukrovky. 

Alternativní produkty

Články k produktu

Bezstarostná letní jízda

Bezstarostná letní jízda

S létem přichází čas odpočinku, koupání, cestování i dalších radovánek. Dospělí se těší na zaslouženou dovolenou a dětem začíná období vytoužených prázdnin. Každý z nás má o trávení léta jinou představu, někdo nejraději relaxuje u bazénu nebo u moře, jiný s chutí vyráží na výlety. Ale všichni si chceme léto vychutnat na plno a bez stresu. Co by vám proto v letní výbavě nemělo chybět? Inspiraci hledejte v našem článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání