Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

RC modely

RC modely patří mezi oblíbené dárky pro kluky. RC modely aut, letadel i motorek, nad kterými zaplesá srdce každého kluky i muže.

Cena od do

Články ke kategorii

Jak se naučit ovládat RC modely

Jak se naučit ovládat RC modely

Kouzlu rádiově ovládaných modelů autíček, motorek nebo vrtulníků propadli nejen páni kluci, ale i hraví tátové od rodin nebo aktivní dědečkové. RC modely mezi senzačními hračkami pro děti i dospěláky zkrátka hrají prim! Držet v ruce vysílačku a pomocí ní plynule ovládat mini auto nebo vrtulník je báječný pocit, i když to zpočátku chce trpělivost a cvik.

Zobrazit celý článek

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

RC modely – modely na dálkové ovládání

RC modely patří k dárkům, po kterých byste měli sáhnout v případě, že chcete obdarovat nějakého kluka či chlapce. Možná se budete divit ale ani dospělí pánové nepohrdnou modelem na dálkové ovládání. Kluka v sobě zkrátka nezapřou ani ti starší pánové.

RC modely motorek

RC modely aut nejsou však jedinými favority. Další žádanou skupinou jsou také RC modely motorek. Každý kluk si přeje být motocyklovým závodníkem a RC modely motorek mu tento sen umožní alespoň na chvíli splnit.

RC modely aut

RC modely aut jsou asi nejčastějšími RC modely, se kterými děti přijdou do styku. Většina kluků se už od útlého zajímá o modely na dálkové ovládání a RC modely si často přejí jako dárek. Udělejte jim radost a pořiďte jim modely na dálkové ovládání! Pokud si hrají s auty, RC modely aut pro ně budou tím pravým dárkem.

RC modely letadel a vrtulníků

Pokud vaše ratolest tíhne spíše do světa letectví a často si hraje s letadly nebo vrtulníky, jistě nepohrdnou těmito modely na dálkové ovládání. S tímto dárkem si jistě nebudou hrát jenom děti, ale i muži.