Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Reproduktory

Reproduktory nemusí být nutně dárkem pouze pro muže, i když to tak zpravidla bývá. Pokud máte třeba kamarádku, která se vyžívá v ozvučené jízdě autem a reproduktory si plánuje koupit či o nich zatím jen mluví, překvapte ji a kupte jí reproduktory jako první!

Cena od do

Reproduktory – dárek pro muže a všechny, kdo milují vylepšenou jízdu

Reproduktory, které kvalitně ozvučí interiér vašeho automobilu. Reproduktory značky Planter jsou oblíbeným produktem milovníků tunningu.

Reproduktory produkty značky Planter

Nabízíme dva produkty značky Planter a řady PL. Řada PL je pokračováním řady TS. Jedná se o produkt s vyšším výkonem, který bezpochyby uspokojí i náročnějšího uživatele. Reproduktory značky Planter patří k osvědčeným produktům a motoristi si je proto náležitě pochvalují. Tyto výrobky vám akusticky zpříjemní krátkou jízdu, ale i delší trasu například při letní cestě na pláž moře. Poslouchání rádia či hudby přináší také bezpečnostní výhody. Při poslouchání se člověk lépe udrží v bdělosti a snižuje se tak riziko mikrospánku. Reproduktory Planter jsou dárkem, který bezpochyby potěší.

Tunning a reproduktory

Chcete obdarovat někoho blízkého, o kom víte, že je příznivcem tunningu. Pořiďte mu dárek, který ho zajisté potěší. Reproduktory patří k základní výbavě každého, kdo propadl vylepšování svého auta. Obdarujte svého známého či příbuzného a pořiďte mu reproduktory.