Řeznická zástěra

Řeznická kuchyňská zástěra
Prodej byl ukončen

Sháníte ideální doplněk do kuchyně nebo na párty s grilováním? Pořiďte si u nás dokonalou řeznickou zástěru. Potěší hlavně fanoušky hororových filmů a k jejímu vzhledu není třeba nic dodávat. Netradiční zástěra s laclem má univerzální velikost a hodí se pro všechny pořádné chlapy.

Více informací >Kód produktu: 443040

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Pozvěte přátele na senzační gril-párty

Chcete v roli hostitele opravdu zazářit? Objednejte si v našem e-shopu parádní řeznickou zástěru, která vaše hosty opravdu překvapí. Drsní muži pohled na bílou zástěru potřísněnou krvavými stopami jistě unesou, a jemné dámy snad trochu přimhouří oko nad mužskými vtípky.

Super dárek pro členy rodiny nebo kamarády

Vy jste si skvělou řeznickou zástěru v naší prodejně už pořídili? Tak ještě můžete obdarovat bezvadného kamaráda nebo příbuzného se smyslem pro humor. Řeznická zástěra na první pohled skutečně vypadá, že jste se právě zúčastnili venkovské zabijačky. Kromě toho, že má povedený design, je navíc i neocenitelnou kuchyňskou pomůckou. Díky ní se při vaření nebo grilování neušpiníte, ani váš oděv nebude cítit česnekem či jinou aromatickou surovinou.

Popis produktu:

  • dekorační, a zároveň praktická zástěra
  • originální potisk krvavých rukou
  • materiál: 100% bavlna
  • kapsa na drobné předměty
  • horní díl zástěry se přetahuje přes hlavu
  • boční šňůrky se zavazují v pase

Tip na dárek pro zdatné i začínající kuchaře

Unikátní řeznická zástěra zástupkyně něžného pohlaví nejspíš šokuje, ale mužské členy rodiny, bez rozdílu věku, určitě nadchne. Proto ji lze darovat k jakékoliv příležitosti všem mužům, kteří vášnivě rádi vaří nebo grilují. Stylová zástěra každého přesvědčí, že i obyčejné kuchyňské pomůcky mohou mít nápaditý design. A můžete se spolehnout na to, že s řeznickou zástěrou bude letní grilování pod potemnělou oblohou rozhodně nezapomenutelným zážitkem.