Rybičky na skleničku

VýprodejSleva 85%
Rybičky na skleničku
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 85%

Veselým dárkem na párty jsou barevné rybičky na skleničku. Jedná se o šikovnou pomůcku, díky níž snadno označíte jednotlivé skleničky pro hosty a nikdo si svůj nápoj nesplete. Rybičky jsou perfektní ozdobou a oživí každou oslavu pro děti i dospělé.

Více informací >Kód produktu: 770013

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Užitečný dárek pro hostitele

Hledáte drobný dárek, který udělá velkou radost? Úžasné rybičky na skleničku jsou správnou volbou. Hodí se věnovat k jakékoliv příležitosti. Pokud jste pozváni na párty k přátelům nebo kolaudaci nového bytu, praktické rybičky budou milým překvapením pro hostitele či hostitelku. Servírování nápojů už nebude nuda! Navíc se stejné sklenice pomocí barevných rybiček perfektně odliší. Každý tak bude mít přehled o tom, z které skleničky se původně napil. Zbývá jen jediné, pamatovat si barvu „své“ rybky.

Popis produktu:

  • originální rybičky na skleničku
  • vyrobeny jsou z odolného silikonu
  • mají různobarevné provedení
  • balení obsahuje 6 kusů rybek
  • na sklo se snadno přichytí a výborně drží

Rybičky na skleničku – skvělý dárek pro tchýni

Máte v rodině puntičkáře, kteří dbají na každý detail? Pak jim neváhejte jako dárek do domácnosti pořídit silikonové rybičky k označení skleniček s nápoji. Jednobarevné sklenice stejného tvaru se lehce zamění, a pokud to například vaši tchýni rozčiluje, překvapte ji senzační vychytávkou. Rybičky na skleničku ji určitě nadchnou. Pečlivá hospodyňka každému z hostů přidělí jednu barevnou rybičku (možná vám dá vybrat) a servírování nápojů bude dokonalé!

Narozeninová párty pro děti? Jen s barevnými rybičkami

Víte, komu uděláte rybkami v barvě bílé, bleděmodré, zelené, černé, oranžové a červené obrovskou radost? Vašim dětem nebo vnoučatům. Děti milují neobyčejné věci a označení skleniček barevnými rybičkami budou brát jako zábavnou hru. Nápoje si nepopletou a prostřená tabule bude při dětské hostině nádherně pestrobarevná.

Články k produktu

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Proč patří originální až bláznivé dárky k těm nejoblíbenějším? Především si dokáží získat pozornost a boří zažité stereotypy. V našem e-shopu máte možnost výběru z pestré nabídky nápaditých dárků pro milovníky nekonvenčních bytových doplňků, úžasných vychytávek či vtipných drobností. Kuriózní dárky můžete věnovat k jakékoliv příležitosti, proto se námi neváhejte inspirovat.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články