Šachy skleněné

Šachy skleněné
Prodej byl ukončen

Darujte blízkému člověku elegantní skleněné šachy, které budou ozdobou interiéru. Šachové figurky z čirého a pískovaného skla jsou nádhernou dekorací, ale hlavně slouží ke hře. A věřte, že případná prohra na krásné skleněné šachovnici tolik nemrzí!

Více informací >Kód produktu: 203102

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Šachové figurky nemusí být jen černé a bílé

Sháníte originální dárek pro partnera, tatínka nebo tchána? Pokud si rádi zahrají šachy, unikátní skleněná šachovnice se jim bude velice líbit. Proč nevyměnit klasické barvy šachovnice – černou a bílou – za netradiční provedení? Dekorativní a zcela funkční skleněná šachovnice zaujme hned na první pohled. V tomto případě tedy můžete táhnout věží z čirého skla nebo dát soupeři mat figurkou ze skla pískovaného. A když vás hra přestane bavit, netradiční šachy budou zdobit váš domov.

Popis produktu:

  • skleněná šachovnice o rozměru 25 x 25 cm
  • další varianta: 19 x 19 cm
  • šachové figury z čirého a pískovaného skla
  • pole na šachovnici rovněž odlišeno na čiré a pískované
  • vyrobeno z kvalitního a odolného skleněného materiálu
  • určeno k šachové hře i jako dekorativní bytový doplněk
  • baleno v dárkové krabičce

K jaké příležitosti darovat elegantní skleněné šachy?

Nevšední šachovnice z napohled křehkého, avšak ve skutečnosti pevného a trvanlivého skleněného materiálu je ideálním dárkem k jakékoliv příležitosti. Pokud někdo z vašich nejbližších slaví významné životní jubileum a hra v šachy patří k jeho zálibám, dárkové balení skleněných šachů je správnou volbou. Další vhodnou příležitostí k obdarování jsou Vánoce, oslava promoce nebo odchod do penze.

Zábava pro muže, ale i ženy všech generací

Šachy jsou běžná a velice oblíbená desková hra; svůj prapůvod mají nejspíš v Indii. Ačkoliv o to, která země je opravdovou kolébkou šachové hry, se dodnes vedou spory. Ať tak či onak, příznivce šachů, bez rozdílu věku a pohlaví, skvostnou šachovnicí z čirého a pískovaného skla mile překvapíte.

Články k produktu

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Historie stolních her je bohatá a ovlivnila i to, s čím si hrajeme v dnešní moderní době. Mezi deskovými hrami používanými v minulosti a těmi dnešními existuje velké množství rozdílů, ale jedno mají společné! Pobaví hráče, rozvíjejí dovednosti a vyplňují volný čas. Tak tedy hurá do světa stolních her, klasických i těch originálních.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články