Sada keramických nožů - 4ks + škrabka

Sleva 30%
Sada keramických nožů - 4ks + škrabka
Prodej byl ukončen
Sleva 30%

Do každé kuchyně patří kvalitní nože. Dárkovou sadou keramických nožů proto potěšíte mladé novomanžele i vášnivé kuchaře v seniorském věku. Ke čtyřem perfektním nožům vám zdarma přidáme praktickou škrabku s keramickou čepelí.

Více informací >Kód produktu: 220000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Keramické nože vám zajistí dokonalé krájení surovin

Chystáte se na oslavu kulatin a přemýšlíte, čím překvapit jubilanta nebo jubilantku? Pokud často a rádi vaří, neváhejte jim věnovat unikátní sadu nožů, se stojánkem nebo v dárkové krabičce. Dokonalé keramické nože jsou báječným dárkem pro všechny generace, bez rozdílu pohlaví. Mezi kuchyňskými potřebami patří sety keramických nožů k vyhledávaným produktům.

Základní údaje

  • dárková sada obsahuje čtyři keramické nože
  • součástí balení je škrabka s keramickou čepelí (zdarma)
  • dva typy produktu:
    1. v krabičce
    2. se stojánkem
  • barvy rukojetí nožů: červená, černá
  • bílé ostří

Čtyřdílná sada keramických nožů – vhodný dárek pro muže i ženy

Chcete-li věnovat dárkový set s keramickými noži a škrabkou, rozhodně nezklamete pány kuchaře ani domácí hospodyňky. Každý, kdo tráví v kuchyni spoustu času, profesionální keramické nože velmi ocení. Výhody oblíbeného keramického náčiní spočívají v tom, že je praktické i odolné, neničí vitamíny a dokáže zachovat přirozenou chuť potravin. Čepele keramických nožů nepodléhají korozi.

Články k produktu

Připravte si krásné Vánoce

Připravte si krásné Vánoce

Jednou do roka se jakoby zastaví čas. Přijdou vánoční svátky, na které se těší děti i dospělí. Zbavte se zbytečného předvánočního shonu a připravte se na Vánoce včas. V bohaté nabídce našeho e-shopu najdete nejen originální vánoční dárky, ale i dekoraci a osvětlení. Také pro vás máme připraveny šikovné kuchyňské pomůcky, díky nimž bude příprava štědrovečerního menu příjemnou zábavou.

Zobrazit celý článek

TOP 10 – dárky pro ženy

TOP 10 – dárky pro ženy

Věnujte ženě nejlepší dárek, kterým zabodujete. Připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepších dárků pro praktické využití, k dekoraci nebo pro zábavu. Při výběru originálního dárku se můžete řídit zálibami nebo povahovými vlastnostmi ženy, kterou chcete obdarovat. Najdete u nás milou pozornost třeba pro slečnu s duší romantičky i pro dámu se smyslem pro humor. Stačí se nechat inspirovat!

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články