Sada na víno - menší

Sada na víno - menší
Prodej byl ukončen

Nevíte, jaký dárek pořídit rodičům k výročí svatby? Obdarujte je dárkovým setem na víno, který se uplatní v každé domácnosti. Čtyřdílná sada obsahuje příslušenství, které se bude hodit milovníkům vína i těm, kdo si dopřejí lahvinku oblíbeného nápoje jen občas.

Více informací >Kód produktu: 111002

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Elegantní sada na víno – originální dárek pro vaše blízké

Věnovat dárkovou kazetu se základními sommelierskými pomůckami můžete k jakékoliv příležitosti, například k promoci, Vánocům nebo narozeninám. Menší sada na víno potěší jako dárek i vašeho kolegu z práce nebo obchodního partnera. Otevírání a servírování oblíbených vín je díky náčiní z dárkového setu pohodlné a snadné. Všechny pomůcky k vínu jsou uloženy v praktické dřevěné krabičce, která na pohled vypadá opravdu elegantně. Potěší i vnitřek boxu, včetně odklápěcího víka se zrcadlovou plochou.

Součástí čtyřdílného setu na víno j1:id:

  • otvírák s vývrtkou a nožíkem
  • ochranný kroužek
  • designová zátka
  • teploměr

K čemu jednotlivé náčiní slouží? Každá z pomůcek na víno má svůj účel a manipulaci s vinnou lahví vám velmi usnadní. Posuďte sami…

Univerzální otvírák na víno

Spolehlivá a bezpečná pomůcka vám umožní odstranit zátku na lahvi vína rychle a jednoduše. Výhodou je, že univerzálním otvírákem z této dárkové sady lze otevřít i zátky od speciálních vín nebo starší a poškozené korky.

Odkapávací kroužek na hrdlo lahve

S ochranným kroužkem je možné zabránit tomu, aby kapky vína stékaly po lahvi, třeba na sváteční ubrus. Kroužek se jednoduchým pohybem nasazuje na láhev vína a po jeho nasazení můžete nápoj v klidu nalévat.

Zátka v designovém provedení

V čtyřdílné kazetě na víno má své místo i kvalitní zátka, která zabraňuje vniknutí nečistot a nežádoucích pachů do otevřené lahve. Tato jednoduchá pomůcka zajistí, aby nedošlo ke kontaktu vína se vzduchem a nebyla dotčena jeho chuť.

Jak správně uchovávat víno? Pomůže i teploměr

V dárkové krabičce je uložen také teploměr, který při podávání a konzumaci vína rozhodně využijete. Pomocí teploměru snadno zjistíte, zda není víno moc studené, nebo naopak teplé. Pokud nemá nápoj správnou teplotu, neposkytne vám ten pravý požitek.

Doporučená teplota vína:

  • 8 až 10 ºC u lehkých bílých vín
  • 9 až 11 ºC u aromatických a polosuchých bílých vín
  • 11 až 12 ºC u růžových vín
  • 14 až 16 ºC u běžných červených vín
  • 16 až 18 ºC u vyzrálých těžkých červených vín

Proč objednat a darovat sadu na víno?

Nástroje k otvírání, servírování a konzumaci vína nechybí v žádné moderní domácnosti. Než pořizovat základní sommelierské pomůcky jednotlivě je výhodnější investovat do cenově dostupné dárkové sady. Pěkné dřevěné boxy i menší velikosti jsou skvělým úložným prostorem na různé potřebné náčiní, včetně příslušenství k vínu.

Články k produktu

Víno – dárek pro zdraví?

Víno – dárek pro zdraví?

Darovat láhev kvalitního vína se hodí nejen milovníkům a znalcům tohoto oblíbeného nápoje. Víno je skvělým vánočním nebo firemním dárkem a k lahvince můžete přidat i dárkové sady se sommelierskými potřebami. Výborného červeného nebo bílého vína se každý z nás v příjemné společnosti s chutí a rád napije. Pokud vás zajímá, zda může mít víno příznivé účinky na lidský organismus, přečtěte si následující článek.

Zobrazit celý článek

Jak otevřít víno bez vývrtky

Jak otevřít víno bez vývrtky

Znáte to, „zákon schválnosti“ funguje dokonale. Potřebnou věc, kterou máme mít právě po ruce, obvykle ne a ne najít. Už se vám možná stalo, že se sešla bezvadná parta a někoho napadlo přinést láhev vína. Ovšem vývrtka nebyla k nalezení. Naštěstí existují fígle, jak flašku otevřít jiným způsobem než za pomoci vývrtky.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články