Sada šroubováků mini - Jackly

Sada šroubováků mini - Jackly
Prodej byl ukončen

Zručným domácím kutilům věnujte praktickou sadu šroubováků. Kvalitní nářadí je ideálním dárkem pro všechny muže, kteří jsou na manuální práce šikovní. Pokud se vám v domácnosti něco pokazí, šroubovák s magnetickým uchycením bitů a prodlužovacím nástavcem se bude hodit.

Více informací >Kód produktu: 400001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Ručním nářadím potěšíte i moderní ženy

Už dávno neplatí, že kutilství se věnují pouze muži. Různé drobné opravy či výměny součástek klidně zvládnou i manuálně zručné ženy. Také jim proto neváhejte darovat užitečnou sadu mini šroubováků. Kompletní set populární značky Jackly, obsahující 30 bitů, by mezi ostatním nářadím rozhodně neměl chybět.

Udělej si sám – s 30dílným šroubovacím setem Jackly to půjde snadno!

S menšími opravami mobilních telefonů nebo dalších zařízení hned nemusíte běžet do příslušného servisu. Stačí do domácnosti pořídit spolehlivou šroubovací sadu Jackly v úložném boxu. Jedná se o užitečný, a současně originální dárek, kterým potěšíte každého kutila bez rozdílu věku! Sada šroubováků s prodlužovacím nástavcem a navíc i pinzetou je skvělým překvapením pro manžela, tatínka, dědu či tchána.

Výhody produktu:

  • výbava Jackly šroubovacího setu postačí pro většinu zařízení ve vaší domácnosti
  • měnitelné hlavice mají rozmanité tvary, včetně křížového, obyčejného apod.
  • šroubováky jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli
  • přehledný zásobník mini šroubovací sady lze použít i jako stojánek

Tip na dárek pro nejmenší kutily

V pestré nabídce našeho e-shopu najdete perfektní dárky nejen pro dospělé. Obdarovat praktickými pomůckami můžete i vaše potomky nebo vnuky. Nabízíme vám dětskou sadu nářadí v přepravním kufříku, z něhož je možné jednoduše složit pracovní stůl. Malí kutilové tak budou moci aktivně „pomáhat“ svým tatínkům nebo dědečkům.

Šroubovák s magnetickým uchycením 1x
Nástavec s magnetickým uchycením 1x
Pinzeta 1x
Bit plochý 6x
Bit křížový 5x
Bit torx 9x
Bit imbus 6x
Bit křížový trojhranný 1x
Bit trojhranný 1x
Bit U 1x
Bit 5ti-hvězda 1x