Sexy hrátky po Česku

Sexy hrátky po Česku - Společenská hra
Prodej byl ukončen

Hledáte originální dárek pro zamilované nebo chcete překvapit kamarády? Darujte jim neobyčejnou společenskou hru Sexy hrátky po česku. Eroticky laděná hra pro 2 až 6 hráčů má dvě varianty. Vybrat si můžete jemnou erotiku nebo otočit herní pole a vydat se vstříc odvážným úkolům.

Více informací >Kód produktu: 203002

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Erotická hra pro romantické chvíle i večírek s přáteli

Lechtivá zábava ve dvou nebo v partě dobrých kamarádů je vítaným oživením nejen dlouhých zimních večerů. Společenskou hru Sexy hrátky po česku si můžete zahrát kdykoliv. Je také jedno, jestli jste sami doma s partnerem nebo zda pořádáte zábavný večírek pro kamarády. Erotická hra může přijít vždycky vhod!

Proč si tuto společenskou hru pořídit

Sexy hrátky po česku dokáží jemnou erotikou příjemně navnadit a inspirovat zamilovanou dvojici či manželský pár. Pokud budete hrát a soutěžit v partě kamarádů, lechtivá zábava vám určitě vlije adrenalin do žil. Nechte se překvapit, kdo z vašich známých dokáže projít nástrahami erotiky jako vítěz.

Popis produktu:

  • erotická hra určená pro hráče od 18 let
  • obsahuje dvě herní pole
  • lze hrát v kolektivu nebo ve dvojici
  • max. počet hráčů je šest
  • součástí hry jsou desítky karet s úkoly
  • k dispozici hráčům jsou erotické skládací fotografie

Nebojte se odvázat s nevšední erotickou hrou

Sexy hrátky po česku jsou netradičním dárkem, který si můžete nadělit společně s partnerem. Eroticky laděná společenská hra váš milostný život znovu nastartuje a může vás nasměrovat ke krásnému vyvrcholení večera. Vyzkoušet s partnerem nebo kamarády můžete i druhou herní verzi, která zahrnuje skutečně odvážné úkoly.

Pro zamilované dvojice máme v našem e-shopu připravenu také stolní hru, která je moderně pojatou a zajímavě výtvarně zpracovanou verzí Kámasútry. I při této hře mohou hráči klidně odhodit zábrany, a třeba i experimentovat. Dalším atraktivním dárkem pro vašeho partnera nebo jinou manželskou dvojici může být zábavná stolní hra Cesta manželstvím.

Články k produktu

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Stolní hry – jaké byly dříve a které jsou oblíbené dnes

Historie stolních her je bohatá a ovlivnila i to, s čím si hrajeme v dnešní moderní době. Mezi deskovými hrami používanými v minulosti a těmi dnešními existuje velké množství rozdílů, ale jedno mají společné! Pobaví hráče, rozvíjejí dovednosti a vyplňují volný čas. Tak tedy hurá do světa stolních her, klasických i těch originálních.

Zobrazit celý článek

Pozvěte přátele na báječnou párty

Pozvěte přátele na báječnou párty

Chystáte večírek a chcete, aby byl opravdu výjimečný? V naší nabídce je vám k dispozici vše potřebné k tomu, aby vaše párty byla vskutku originální. Hostům můžete naservírovat nápoje ve sklenicích s neokoukaným designem a drink osvěžit kostkami ledu třeba ve tvaru lebky nebo potopeného Titaniku. Váznoucí zábavu pak zaručeně rozptýlí stolní hry s alkoholovým či jemně erotickým motivem. Neváhejte se inspirovat!

Zobrazit celý článek

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pokud se vám zdá, že váš milostný život v poslední době trpí stereotypem a je nudný, máme pro vás ideální řešení. Darujte své drahé polovičce lehce eroticky laděný dárek. Uvidíte, že vhodně zvoleným dárkem příjemně okořeníte romantický večer ve dvou. Nemáte představu, jaký sexy dárek by to měl být? Nechte se inspirovat následujícími řádky…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články